news imgae

Перемога не «по-студентськи»: Минай виграв в «УжНУ» 8:3

11.02.2018 | Футзал

294

«Минай» здобуває чергову перемогу в УФЛ. В 11-ому турі вони впевнено розібралися з амбітним  «УжНУ» - 8:3.

Суперники «Миная» перед цим туром сенсаційно здолав «Проспект» та посів 2-гу сходинку в турнірній таблиці. Тому налаштовувалися на цей поєдинок серйозно – боротися було за що.

І «минайці» у цьому поєдинку виступили у ролі сурових викладачів, які завалили успішну сесію студентам. Це стало очевидно вже на 10-тій хвилині матчу. Вже тоді  рахунок був 4:0 на користь лідерів нинішнього УФЛ.  І питання про переможця гри вже тоді не виникало.

Початок розгрому дав Яромир Лобода. У чужій штрафній він поборовся до останнього і таки проштовхнув м’яча у сітку – 1:0. Через  хвилину студенти необачно залишили біля воріт самотнього Олега Допілку, який розстріляв ворота – 2:0. Ще за хвилину клас продемонстрував Михайло Кополовець, за дві – Яромир Лобода – 4:0.

Інтригу на певний час повернув Сергій Машталір – було незвично спостерігати, як він забиває у ворота Андрія Поповича, але у футзалі він - за «УжНУ» 4:1. Забив би ще, але студенти настільки  захопилися атакою, що пропустили миттєву контратаку від Олега Допілки -  5:1.

Михайло відкрив лік голам і у другому таймі. Вже на 22-ій хвилині рахунок був 6:1. За такого рахунку «Минай» трохи заспокоївся і студенти заграли активніше. На 27-ій хвилині у їх ворота забив ще один «минаєць» Максим Минайленко – 6:2. Міг відзначитися ще  раз Машталір, але його удар прийняла на себе штанга. Захопившись атаками студенти зовсім забули за захист і вміння «Минаю» забивати у контратаках. Як наслідок – отримали ще один урок ефективності від Кополовця. Рахунок став  7:2, а Михайло святкував забитий хет-трик.

У такому ж стилі забив ще один Роберт Гегедош – 8:2. Останнє слово було за «УжНУ». На 38-ій хвилині ще раз відзначився Сергій Машталір – 8:3. Міг молодий форвард оформити хет-трик як Кополовець, але не реалізував пенальті. 

У підсумку «Минай» святкував перемогу 8:3 і набрав чергові три пункти у турнірній таблиці.  Чемпіонство в УФЛ – зовсім поруч.

"Минай" - "УжНУ" 8:3

Голи: Лобода (6,13), Допілка (7, 16), Кополовець (8,22,30), Гегедош (35) - Машталір (12,38), Минайленко (27) 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»