news imgae

Романтична вечеря чи таки «Реал»-«ПСЖ»? Як «минайці» привітали коханих з Днем Валентина

14.02.2018 | Привітання

391

14 лютого практично весь світ святкує День святого Валентина, який ще більш відомий як День закоханих. Футболісти ФК «Минай» не стали виключенням. Попри напружені тренування вони таки знайшли час для привітання своїх коханих дружин та дівчат. І знайшли час аби той подарунок таки знайти і купити – все-таки для чоловіків це важливо.

Але в чому «минайці» схожі, так це в тому, що….всі ввечері будуть дивитися футбол. День закоханих це добре, але Лігу чемпіонів ніхто не відміняв. Як все поєднали? Читайте далі.

Дмитро Бабенко: Для нашої родини це свято – традиційне. Звісно, свою кохану привітав – зробив подарунок. Чи буду футбол дивитися? Звісно, буду, він же ввечері, коли жінка і донька вже будуть спати (сміється – Авт.). Так що встигну. Буду дивитися «ПСЖ»-«Реал». Цікаво, чи справиться Мадрид з Парижем, як в минулому році «Барселона».

Михайло Кополовець: Звісно, привітав. Ще зранку. Завів свою наречену в магазин парфумів і сказав: «Ообирай». Вона вибрала. Я вже навчений досвідом, що парфуми слід обирати  саме так – з потрібною запахом не вгадаєш. Сюрпризи я раніше  робив – вже не хочу (сміється – Авт.). Футбол? Та, звісно, буду дивитися – «Реал» - «ПСЖ». Іспанці мають виграти – все-таки, цей сезон у них не вдається і вони мають зробити свято своїм вболівальникам.

Максим Минайленко: Звісно, святкую. Вже привітав свою дівчину – подарував квіти, солодощі – все як вона любить. Плануємо повечеряти разом десь у хорошому кафе в честь такого свята. І подивитися футбол. Вона теж намагається його любити (сміється – Авт.). Обираємо в цей вечір «Реал»-«ПСЖ».

Костянтин Багрій: Вперше святкую цей день зі своєю дружиною – а все, тому, що ми одружилися тільки в червні!  Звісно, ми і раніше відзначали раніше. Подарував квіти, шампанське, обмінялися подарунками. Організували в цей день собі невеличкий романтичний відпочинок.  Чи буду дивитися футбол? Звісно. Моя кохана також – у неї вибору нема (сміється – Авт.). Навіть два футболи буду дивитися! Я фанат «Ліверпуля» і вболіваю проти «Реалу», так що сьогодні буде ще й вечір футболу!

Владислав Микуляк: Відзначати будемо в родинному колі вдома – у нас двоє дітей, не особливо кудись підеш. Привітав і дружину, і свою донечку. Сьогодні буду готувати для всіх вечерю, купив ще й тортик на десерт. Звісно, і футбол подивлюся. Грають такі гранди, таке не хочеться пропускати.

Євген Мирончук: Планую організувати для своєї коханої романтичну вечерю – мабуть, десь в кафе. Сьогодні хай вона трошки відпочине. Вже привітав її – подарував квіти та подарунок-сюрприз. Ліга чемпіонів? Хіба «одним оком» - все-таки, в цей день це не головне. Але якщо десь буде поруч телевізор, то цікаво як зіграють «Реал»-«ПСЖ».

Але якби е зіграли зіркові клуби, головне – це таки любов. ФК «Минай» вітає всіх закоханих з цим святом та бажає всім великої та справжньої  любові. І не тільки до футболу!

P.S. Фото взяті з соцмереж футболістів

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»