news imgae

Знищили «Невицький замок». «Минай» ледь не повторив клубний рекорд

18.02.2018 | Зимова Першість Закарпаття

318

ФК «Минай» в Зимовому чемпіонаті Закарпаття продовжує переможну серію. В 3-ому турі в неділю, 18 лютого, чемпіони області здобули ще одну перемогу – над ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна». І доволі розгромну – 9:0.

Те, що у суперників велика різниця у класі, стало зрозуміло з перших секунд поєдинку. Чемпіони області відкрили рахунок в першій же атаці. Василь Пиняшко скористався помилкою захисників суперника і зробив точну передачу на Микуляка – той, знаходячись в метрі від воріт, свою справу зробив – 1:0.

У наступні 9 хвилин капітан команди відзначився ще двічі – після передач Шпака та Образцова. До 11-тій хвилині «Невицький замок» «горів» 3:0.

Загалом, на полі м’ячем в ті хвилини володіла одна команда – «Минай». За рахунок високого пресингу чемпіони не давали гравцям «Невицького» елементарно «підняти голову». Небезпечні моменти виникали постійно, але ударам Вагіна, Шпака, Лободи не вистачало точності.

На 18-ій хвилині Микуляк продемонстрував всім, що не тільки забивати, а й віддавати паси вміє – з його подачі з кутового забив Минайленко. Через хвилину взяття воріт вже святкував Олексій Шпак, «асист» на рахунку молодого Степана Федака – 5:0.

Проте і на цьому «Минай» не заспокоївся. У першому таймі ще відзначилися Пиняшко та Лобода. Міг забивати четвертий і Микуляк, але після його удару м’яч від поперечини ударився прямо в лінію (чи за неї). Можливо це і був гол, але у Зимовому чемпіонаті Закарпаття не передбачені відео повтори, тому довести це складно.

На перерву команди пішли за рахунку 7:0 на користь «Минаю».

У другому таймі головний наставник команди Ігор Харьковщенко змінив ряд футболістів, а ще перебудував трохи схему гру. Якщо з перших хвилин «минайці» грали в умовні  4-4-2, то в другому – стали грати в 3-5-2.

Через це команда трохи зменшила оберти. Але від того не почала грати менш красиво. Вболівальники, які прийшли подивитися на цю гру, стали свідками двох голів-шедеврів від «минайців». На 64-тій хвилині Роберт Гегедош закрутив м’яча з кута штрафного у протилежний кут, а через 4 хвилини Владислав Микуляк дальнім ударом метрів з 40-ка відзначився ще раз. У підсумку, капітан має «покер», а його команда перемогла 9:0. Для клубного рекорду (10:0 у грі з «Колосом») не вистачило всього голу.

Загалом статистика команди у Зимовій першості Закарпаття вражає – 3 гри, 3 перемоги, 21 забитий гол, 0 пропущених.  Так тримати! Наступний матч в турнірі буде в суботу, 24 лютого, з командою СДЮШОР U-17.

Минай – Невицький замок ОК ДЮСШ Україна 9:0

Голи: Микуляк, 2 (1:0), Микуляк 4 (2:0), Микуляк 11 (3:0), Минайленко, 18 (4:0), Шпак, 19 (5:0), Пиняшко, 31 (6:0), Лобода, 35 (7:0), Гегедош, 64 (8:0),  Микуляк, 68 (9:0).

Минай: Андрій Попович (Владислав Сидоренко, 36), Роберт Смокоровський (Микола Ількович, 36), Владислав Образцов (Василь Беца, 50), Максим Минайленко, Стефан Федак (Едуард Дзьоба, 56), Володимир Корнутяк, Ігор Вагін (Іван Капустей, 50), Василь Пиняшко (Сергій Машталір, 36), Владислав Микуляк, Яромир Лобода (Роберт Гегедош, 36), Олексій Шпак (Іван Жаренко, 48).

Тренер – Ігор Харьковщенко.

Невицьке: Сергій Арбузов, Давид Дьордяй, Ігор Булеца, Володимир Ковальчук, Максим Гопко, Станіслав Костик, Томаш Надь, Олександр Гряділь, Дмитро Костелей, Сергій Мотринець, Йосип Пайдич.