news imgae

Четверта перемога, чотири голи, четвертий «нуль»!

01.03.2018 | Зимова Першість Закарпаття

660

Четверта перемога, здобута у четвер з рахунком 4:0. Все як «книжка пише». ФК «Минай» в 4-ому перенесеному через карантин турі Зимової першості Закарпаття здобула чергову перемогу. В перший день зимової весни чемпіони області «приймали іспит» у команди СДЮСШОР U-17.

ФК «Минай» знову виставив бойовий склад, хоч і без ряду основних гравців. Нарешті повернувся в основу після хвороби Олег Допілка, який  разом з Образцовим склав пару центрбеків. У воротах Андрія Поповича замінив Владислав Сидоренко. На флангах оборони знову в основі вийшов Федак на пару з Бецою, в опорній зоні вже не вперше зіграв Корнутяк. В центрі півзахисту зв’язку Вагін - Мирончук доповнював Шпак. Обов’язок забивати вже другу гру поспіль було покладено на Микуляка, якому допомагав Піняшко.

І знову тренерський крок з Микуляком на вістрі зіграв свою роль. Вже друге поспіль капітан команди не йде з поля без забитих голів. І саме він фактично вирішив долю цього поєдинку.

Перший гол забив у своєму улюбленому стилі  - з 20-ти метрів поцілив м’яча у ближню дев’ятку зі штрафного.

За 8 хвилин знову Микуляк асистував зі стандарту і м’яч, після поправки від Образцова, знайшов Допілку, який у боротьбі із захисником СДЮСШОРа відправив його у ворота. Блискуче повернення Олега!

Ще через 5 хвилин Микуляк зіграв вже класичного центрфорварда і замкнув фланговий крос Василя Беци – 3:0 і з таким рахунком команди пішли на перерву.

Зрозуміло, що ні про яку інтригу мова вже не йшла. Особливо після того, як на 44-ій хвилині Василь Пиняшко впритул розстріляв голкіпера СДЮСШОРа 4:0. Після цього моменту тренер Ігор Харьковщенко почав проводити звичну ротацію складу і темп гри трохи впав.

Цікаво, що й суперники мали свої моменти – по разу в кожному таймі. Проте варто в цій ситуації похвалити Владислава Сидоренко, який підтримав свого колегу Андрія Поповича і зробив все, аби «Минай» в цьому турнірі поки не пропускав.

У підсумку 4:0 і наша команда одноосібно очолила свою підгрупу.

ФК «Минай» - «СДЮСШОР U-17» Ужгород  - 4:0

Голи: Микуляк, 18, 31, Допілка, 26, Пиняшко, 44

Минай: Владислав Сидоренко, Олег Допілка (Максим Минайленко, 52), Владислав Образцов (Микола Ількович, 52), Володимир Корнутяк, Василь Беца (Павло Тищук, 61), Стефан Федак (Едуард Дзьоба, 55), Ігор Вагін, Євген Мирончук, Олексій Шпак (Яромир Лобода, 52), Василь Пиняшко (Роберт Гегедош, 46), Владислав Микуляк.

Тренер – Ігор Харьковщенко.

СДЮСШОР: Андрій Калай, Богдан Зуб, Юрій Бойкул, Владислав Сердюк, Євген Коструб, Віталій Мадяр, Едуард Ковтанюк, Юрій Лаб’як, Вадим Ференцик, Василь Маркович, Микола Джанда.

На заміну виходили: Юлій Козуб, Андрій Тороні, Віктор Славський, Михайло Маркович, Сергій Далекорей, Олександр Семків.