news imgae

«Минай» - «Поляна»: напередодні

09.03.2018 | Зимова Першість Закарпаття

579

У Зимовій першості Закарпаття настала черга вирішальних матчів – стадія четвертьфіналів.  Завтра, 10 березня, о 15.00 на стадіоні в смт. Середнє «Минай» зіграє з «Поляною», з якою побореться за вихід до четвірки найсильніших.

«Поляна» - команда дуже непроста. Можна із впевненістю сказати, що наразі це найскладніший суперник для «минайців» у цьому турнірі.

Команда зі Свалявщини у своїй підгрупі зайняла друге місце, поступившись лише «Середньому». Протягом турніру «полянці» впевнено розбиралися з такими командами як «Фаворит» (Шишлівці), «Великий Березний», «Вільхівці» та «Вітязь» (Концгазо). В останньому турі лише поступилися «Середньому» 1:2. Загалом, «полянці» можуть бути задоволені результатом – команда за турнір пропустила лише 3 голи, два з яких забили майстерні «середнянці», а самі відзначилися 26 раз. Що цікаво, це лише на один гол менше від показника «Миная».

«Минаю» з ними буде не просто – «Поляна» завжди славилася своєю непоступливістю та бійцівським характером. Проте чемпіонам Закарпаття не вперше грати з такими командами. Перед командою стоять максимальні задачі, тому такі ігри тільки йдуть на користь. До того ж, «минайці» перебувають у гарному настрої – буквально вчора вони переграли у товариській грі команду Другої ліги чемпіонату України – ФК «Львів». І це дуже хороший результат.

До речі, для «Минаю» це вже буде 6-та зустріч з цим суперником. Команда виграла 4 матчі і в одному поступилася.

Ось історія протистоянь:

20 березня 2016, Кубок Закарпаття

ФК «Минай» – ФК «Поляна» – 0:1

26 червня 2016, чемпіонат області

ФК «Минай» – ФК «Поляна» – 3:0 (Чедрик – 2, Микуляк)

23 жовтня 2016, чемпіонат області

 ФК «Поляна» – ФК «Минай» – 6:7 (Островка, Ропонич, Русин-2, Реслер  - Бобаль-4, Кополовець – 2, Мирончук)

29 квітня 2017, чемпіонат області

ФК «Минай» – ФК «Поляна» – 2:1  (Гегедош, Дзьоба – Жаренко)

5 липня 2017, чемпіонат області

 ФК «Поляна» - ФК «Минай» 0:1 (Машталір, 45)

Матч ФК «Минай» - ФК «Поляна» відбудеться 10 березня, смт. Середнє о 15.00


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»