news imgae

Здолали «Поляну». «Минай» у півфіналі

10.03.2018 | Зимова Першість Закарпаття

504

ФК «Минай» продовжує перемагати суперників у Зимовій першості Закарпаття. І завдяки такій впевненій переможній ході, чемпіони області не мали особливих проблем у першій стадії плей-офф. «Минайці» здолали у четверть фіналі ФК «Поляну» з рахунком 4:0.

Ця гра була особливою як для команди, так і особисто для форварда Роберта Гегедоша. А все тому, що «Поляну» можна назвати найсерйознішим суперником, якого «минайці» зустріли у цьому турнірі. Окрім того, Поляна – це рідне село Роберта, де він також починав грати у футбол.

І не дивно, що саме Гегедош став героєм поєдинку. Його зарядженість на боротьбу продемонстрували перші хвилини матчу – у дебюті гри він мав два хороші моменти для взяття воріт. І саме Роберт був співавтором першого голу – він пробіг правим флангом і мов «на долоні» виклав пас Василю Пиняшко, який заколотив м’яча у пусті ворота – 1:0.

Проте основний зірковий час Роберта був саме у другому таймі.  «Минай» постійно контролював хід поєдинку, хоч і створював не багато моментів. А «полянці» хоч і намагалися пресингувати майстерних «минайців» та нав’язувати їм жорстку гру, проте у них у нападі майже нічого не виходило. У другому таймі, коли рахунок був ще 1:0 на користь «Миная», свалявські футболісти спробували більше тиснути на суперника, проте тільки помилялися. І цим користувалися «минайці». Спочатку Гегедош вивів Лободу сам-на-сам, проте той не реалізував момент. Трохи згодом Роберт домігся свого і втік на побачення з воротарем  та забив гол – 2:0.

Відповісти «Поляні» не було чим. Попри емоційну зарядженість «Поляни», «минайці» вміло контролювали гру. На жаль, суперник не завжди відповідав гідно – і під час боротьби  нанесли травму Ігорю Вагіну, який не зміг на своїх ногах покинути поле. Помста «минайців» була болючою. Микуляк із штрафного знайшов пасом Образцова, який замкнув передачу – 3:0.

Після цього «Поляна» вже зовсім не чинила спротив. Як наслідок – пропустили від «Минаю» ще. Після  чергової контратаки  Микуляк «черпачком» перекинув голкіпера і вивів Гегедоша на пусті ворота – 4:0.

«Минай» заслужено виходить до півфіналу, де вже чекає на наступного суперника.

P.S. Цією грою команда продовжує бити рекорди.  У Зимовій першості команда виграла 6-ий матч поспіль,  забила 31 гол і жодного не пропустила. «Суха серія» «Миная» у всіх турнірах триває вже 8 матч поспіль або 550 хвилин.

ФК «Минай» – ФК «Поляна» – 4:0

Голи: Пиняшко, 8 (1:0) Гегедош,  54 (2:0), Образцов, 72 (3:0), Гегедош, 90 (4:0)