news imgae

7 голів Гегедоша вивели «Минай» у фінал Зимової першості!

18.03.2018 | Зимова Першість Закарпаття

810

Аби пробитися до фіналу сьогодні, 18 березня, «минайцям» довелося боротися не тільки з ФК «Заріччя», а й з негодою. Який би не був клас футболістів, але грати у мороз, зі снігом та хурделицею не надто й легко. В таку погоду й до магазину за хлібом вийти складно, не те, що голи забивати. Першість то хоч і зимова, але ж не настільки…

Але бажання «минайців» пробитися до фіналу не стримала й «весняна зима». Клуб за свою невелику історію ще ніколи не виходив до фіналу Зимової першості. Тому і штормове попередження «Минай» не налякало.

Боротися у таку погоду на поле вийшов бойовий склад команди. Зі стартових хвилин матч розпочав у воротах Попович, у захисті Образцов з Допілкою, на флангах Беца і Федак, в центрі Корнутяк, Вагін та Микуляк, на вістрі атаки Гегедош, допомагали йому з флангів Пиняшко та Кополовець.

«Минайці» не відразу адаптувалися до морозного середнянського поля: відчувався брак у передачах, ніяк не могли налагодити контроль м’яча. Проте переживання, на відміну від снігу, розтанули доволі швидко – на 8-ій хвилині Стефан Федак, який в цей день святкував 20 років, віддав чітку передачу на Василя Пиняшка, а той поклав холодного м’яча у дев’ятку – 1:0.

«Зарічанці» на початку гри пробували огризатися – за допомогою довгих передач намагалися швидко виходити із оборони та проводити атаки. Але цих потуг на довго не хватило. «Минай» заволодів м’ячем і повністю контролював поєдинок. Особливо відрізнявся в першому таймі Володимир Корнутяк, який грав опорного півзахисника. Пасами зі своєї зони  постійно постачав форвардів «Минаю» м’ячами, які створювали гостроту у воріт іршавців.

Саме він розпочав атаку на 31-ій хвилині – Микуляк вийшов сам-на-сам з голкіпером і подвоїв рахунок. А через 8 хвилин Корнутяк особисто «черпачком» перекинув оборону «Заріччя» і вивів самотнього Гегедоша на ворота. Роберт таке супернику не пробачив 3:0.

До речі, цей поєдинок у підсумку став тріумфом Гегедоша. Тому що після цього вищезгаданого епізоду він ще 6 (!!!) разів відзначався у воротах «Заріччя». Роберту не заважали ні захисники іршавчан, ні воротар, ні хурделиця, ні мороз.  Форварда було не зупинити.

На 44-ій він добив м’яча після удару в поперечину Федака (Стефан дуже хотів забити у свій День народження), на 49-ій познущався із захисників суперника і вколотив м’яча прямісінько в кут, на 51-ій скористався ще одною ідеальною передачею Корнутяка, на 72-ій та 79-ій забив у порожні ворота з передач Дзьоби, на 83-ій забив після «кроса» у штрафну Минайленка, на 90-тій ще й пас гольовий віддав на Ільковича. Одним словом, у Роберта виходило на полі багато – що не може не радувати вболівальників «Минаю».

До речі, відзначимо і Дзьобу. Форвард вийшов на заміну на 74-ій хвилині і відзначився двома асистами і голом на 81-ій хвилині. Між іншим, з передачі Гегедоша.

ФК «Заріччя», на жаль, не показало своєї кращої гри. Негода та сильний суперник на куражі зіграли свою роль – у команди взагалі нічого не виходило на полі.

11:0 – історична та рекордна в історії клубу перемога! Гарячий матч у таку погоду.

Завдяки їй «минайці» вперше пробилися до фіналу Зимової першості Закарпаття. Цілком заслужено. Команда справжнім шаленим буревієм увірвалася у фінал. Протягом всього турніру «Минай»  ставив рекорд за рекордом: 7 матчів, 7 перемог, 42 забитих та жодного пропущеного. Загалом, «суха серія» «Минаю» у всіх турнірах триває вже 9 матч поспіль або 640 хвилин. Неймовірний результат.

Залишився один матч. Самий головний. Через тиждень  -  проти виноградівського «Севлюша» у фіналі Зимової першості Закарпаття-2018.

ФК «Минай» - ФК «Заріччя» 11:0

Голи: Пиняшко, 8 (1:0) Микуляк, 31 (2:0), Гегедош, 39 (3:0), Гегедош, 44 (4:0), Гегедош, 49 (5:0), Гегедош, 51 (6:0), Гегедош, 72 (7:0), Гегедош, 79 (8:0), Дзьоба, 81 (9:0), Гегедош, 83 (10:0), Ількович, 90 (11:0).

Минай: Андрій Попович – Василь Беца (Роберт Смокоровський, 46), Олег Допілка, Владислав Образцов (Максим Минайленко, 55), Стефан Федак – Ігор Вагін (Едуард Дзьоба, 74), Володимир Корнутяк (Микола Ількович, 67), Владислав Микуляк, Василь Пиняшко (Яромир Лобода, 55), Михайло Кополовець (Іван Капустей, 80),  Роберт Гегедош.

Тренер – Ігор Харьковщенко.

Заріччя: Василь Сухан (Михайло Булеза, 46), Микола Цимбал, Володимир Томич, Едуард Шкіря, Андрій Курилишин, Михайло Чернявський, Назар Бобик, Василь Зан, Євген Сорока, Юрій Булеза, Ростислав Великошич.

На заміну виходили: Ярослав Горзов, Михай Бізіля, Олександр Совтан, Віктор Зан, Юрій Сокач.