news imgae

«Минай» - чемпіони Зимової першості Закарпаття!!!

24.03.2018 | Зимова Першість Закарпаття

467

Кубок Зимової першості Закарпаття для «Минаю» був недосяжним два роки. Заволодіти ним постійно щось заважало: як ось не забитий післяматчевий пенальті або  помилка при заповнені заявки на матч.

Цього сезону «Минай» вже ніщо не могло зупинити. 7 перемог, 42 забитих та жодного пропущеного. Такий рекорд мабуть ще не  скоро поб’ють навіть на рівні області.  «Минайці» здобували перемоги і в мінусову погоду з хурделицею, і в дощову погоду. Суперників інколи просто не помічали. «Минай» прагнув цього титулу і повністю його заслужив.

Фінал вийшов яскравим, хоч і не подарував численним вболівальникам  видовищної гри – все-таки, виноградівський «Севлюш» суперник високого рівня. Пощастило з погодою – із закінченням Зимової першості нарешті на Закарпаття повернулася весна. Виграти у таких умовах було вдвічі приємно.

Ігор Харьковщенко для завоювання свого першого трофею у якості тренера «Минаю» випустив цілком бойовий склад – саме з ним забили «одинадцятку» ФК «Заріччю» у півфіналі. У воротах Попович, у захисті Образцов та Допілка, на флангах Беца та Федак, в опорній зоні Корнутяк, в центрі півзахисту Вагін та Микуляк, на флангах атаки  Пиняшко та Кополовець, на вістрі – Гегедош.

Трохи незвично, але у такому складі команда почала матч максимально обережно. Все-таки, «Севлюш» не «Заріччя» і не ракошинський «Колос»: якщо почнуть контратакувати, то у «минайців» могли виникнути серйозні проблеми. Вони акуратно грали з м’ячем, надійно у захисті і темп гри не форсували. Але навіть у такому режимі створювали моменти у воріт «Севлюша» – хороші нагоди відзначитися мали Гегедош (пробивав головою з метрів 7 – у воротаря), Микуляк (простріл з флангу ледь не залетів у ворота), Кополовець (пробив з кута у ближню дев’ятку).  Але екс-тренер команди Микола Гібалюк, який грав за «Севлюш» у захисті,  вміло читав задуми своїх колишніх підопічних.

Виноградівці теж мали нагоди – особливо активізувалися під кінець першого тайму, двічі змусивши вступити у гру Андрія Поповича.

«Севлюш» же активніше і другий тайм розпочав  - перші 10-15 хвилин  другої половини гри вони активніше відбирали м’яча в центрі, володіли ініціативою, заробляли стандарти, які небезпечно пробивав Юрій Чонка.

Але активність виноградівців закінчилася тоді, коли активізувався Роберт Гегедош. Адже кому забивати як не автору септа-тріку в минулому матчі? На 64-ій хвилині він отримав пас в штрафній, вибрав зручну позицію і влучно вистрілив – 1:0. За декілька хвилин міг відзначитися Михайло Кополовець, але його удару не вистачило лічених сантиметрів – пролетів поруч зі штангою. Через 13 хвилин Василь Пиняшко запевнив всіх – цього разу Зимовий кубок від «Минаю» нікуди не втече. Він підкараулив м’яча після розіграшу кутового і ударом з неймовірною траєкторією зафіксував своєї ім’я в історії турніру – 2:0.

Після такого удару «Севлюш» вже не оговтався. Якщо у їх наставника Валентина Слюсара і був план «В», то він  не спрацював: всі передачі в штрафну блокувалися захисниками «Минаю», які дуже і дуже добре відіграли у захисті.

У підсумку цей рік «Минай» розпочав із завоюванням трофею! Чемпіони Закарпаття взяли його просто-таки «по-чемпіонськи»: 8 матчів, 8 перемог, 44 забитих і жодного (!!!) пропущеного. Браво!

Звісно, попереду у «минайців» ще важчі завдання – зокрема, вирішальні ігри в чемпіонаті України серед аматорів. Але констатуємо: футбольну зиму «Минай» провів просто відмінно. На черзі – футбольна Весна.  Сподіваємося, із новими трофеями.

ФК «Минай» - ФК «Севлюш» 2:0

Голи: Гегедош, 64, Пиняшко, 77.

Минай: Андрій Попович – Василь Беца, Олег Допілка (Максим Минайленко, 66), Владислав Образцов, Стефан Федак – Ігор Вагін (Микола Ількович, 83), Володимир Корнутяк, Владислав Микуляк, Василь Пиняшко, Михайло Кополовець (Яромир Лобода, 80), Роберт Гегедош.

Запсні: Владислав Сидоренко, Роберт Смокоровський, Олексій Шпак, Іван Капустей, Едуард Дзьоба.

Тренер – Ігор Харьковщенко.

Севлюш: Василь Козар, Андрій Ломага, Микола Гібалюк, Павло Оржеховський, Андріан Бабич, Юрій Чонка, Василь Вашкеба, Василь Ковтун, Михайло Реплюк (Артур Продан, 81), Михайло Чедрик (Василь Василинець, 23 (Микола Ляхович, 84)), Денис Ребрик (Мирослав Мудра, 46 (Віталій Чийпеш, 71))

Запасні: Віталій Гринишин.