news imgae

Взяли реванш! «Минай» на виїзді обіграв лідера своєї підгрупи

15.04.2018 | Чемпіонат України серед аматорів

988

Перемогти лідера на виїзді. Задача з нелегких, але «минайці» її таки виконали. Здобули перемогу на характері та за рахунок великого бажання. І у блискучому стилі.

Здобули  «минайці» перемогу  у звичному для останніх ігор складі. На воротах Попович, у захисті Образцов та Допілка, на флангах Федак та Беца, у центрі Корнутяк, Вагін та Микуляк, на вістрі Гегедош, якому допомагали Пиняшко та Кополовець.

Сама гра почалася з невеликого темпу. Причин було декілька: у Червонограді було досить спекотно та і відповідальність за результат тиснула – все-таки, це один з найважливіших поєдинків цього сезону в аматорському чемпіонаті України.

Збільшити темп вдалося «Рочину». Команда із Соснівки почала все більше пресингувати  та на радість червоноградській публіці атакувати. На 21-ій хвилині  з кутового форвард «Рочина» Портянко реалізував свій момент – завершив головою подачу з кутового.

Були у «рочинців» й інші моменти – дуже небезпечні. Але блискуче себе проявив голкіпер Андрій Попович – його можна назвати одним з кращих в цьому поєдинку.

Ближче до завершення тайму «минайцям» вдалося відсунути гру від своїх воріт і навіть почали виникати моменти. Зокрема, зі  стандартів. Центральний захисник Владислав Образцов двічі пробивав головою з подач Микуляка, але не точно.

У перерві Ігор Харьковщенко  серйозно поговорив зі своїми підопічними. І вже на наступні 45 хвилин команда вийшла абсолютно іншою.

І «Минай» заграв у стилі «Ювентуса» у матчі 1/8 фіналу з «Тотенхемом». Включилися і за 5 хвилин вирішили долю поєдинку. Це було дійсно гарно. Атакуюче  тріо На 55-ій хвилині Василь Пиняшко увімкнув швидкість, увірвався у штрафну, віддав на Гегедоша, той направив м’яча на Михайла Кополовця, який точним ударом зрівняв рахунок.

За 5 хвилин Роберт Гегедош змусив аплодувати навіть червоноградську публіку. Тому що зіграв у стилі Кріштіану Роналду – коли відгукнувся на навіс з флангу і практично завис на мить у повітрі. І, звісно, направив м’яча у ворота – 2:1.

Міг Роберт завершити цей матч ще ефектніше. Також отримавши передачу з флангу, міг прийняв м’яча на грудь і пробив з розвороту – м’яч полетів вище. А шкода.

У той момент «Рочин» виглядав розгубленим. І після голу Гегедоша вже не змогли прийти до себе. Атакувальний штурм вдалося організувати ближче до кінця матчу.  Але і оборона, і знову ж таки Андрій Попович, діяли блискуче.

2:1 – заслужена перемога «Миная» і команда впритул наблизилася до лідерів підгрупи №1.

«Рочин» (Соснівка) – «Минай»– 1:2 (1:0)

Голи: Портянко, 21 – Кополовець, 55; Гегедош, 60

«Рочин»: Анатолій Коваленко (к), Олег Домальчук, Павло Іванишин, Олександр Портянко, Віталій Дмитрух, Микола Богданов (Олексій Найдишак, 62), Андрій Кохман, Юрій Яструб, Віталій Кашуба (Максим Болкіт, 46), Назарій Цюпка (Омар Набізада, 70), Іван Данилюк (Андрій Дева, 62)

«Минай»: Андрій Попович, Олег Допілка, Владислав Образцов (Роберт Смокоровський, 90+3), Стефан Федак (Микола Ількович, 88), Василь Беца, Ігор Вагін, Володимир Корнутяк, Михайло Кополовець (Яромир Лобода, 79), Василь Пиняшко, Владислав Микуляк (к), Роберт Гегедош (Олексій Шпак, 90+1)

Попередження: Іван Данилюк, 42, Назар Цюпка, 52, – Владислав Образцов, 90+1

Арбітр: Андрій Кошура (Чернівці)

Асистенти арбітра: Тарас Семанюк (Івано-Франківськ), Ігор Горбатюк (Чернівці)

Четвертий арбітр: Богдан Горошко (Львівська обл.)

Спостерігач арбітражу: Олександр Циганков (Тернопіль)