news imgae

ЗМІ про нас: що пишуть місцеві та всеукраїнські сайти про перемогу над «Рочином»

16.04.2018 | Чемпіонат України серед аматорів

747

ЗМІ пишуть: що кажуть місцеві та всеукраїнські сайти про перемогу

Після поєдинку з ФК «Рочином» «Минай» отримав чимало схвальних відгуків не тільки від футбольних вболівальників, а й від спортивних журналістів. Ми промоніторили відгуки як закарпатських, так і всеукраїнських ЗМІ про цей матч. Ось що журналісти пишуть про цей поєдинок.

Перша поразка лідера

…Гості з Закарпатської області програли перший тайм, але після перерви знайшли у собі сили не просто відігратися, а й здобути вольову перемогу. На 55-й хвилині рахунок зрівняв добре відомий українським вболівальникам Михайло Кополовець, а згодом другий м’яч у ворота суперника забив кращий бомбардир чемпіонату Роберт Гегедош. Для нападника "Минаю" цей гол став десятим, забитим у десяти матчах чемпіонату…

…Минайці з труднощами створювали моменти біля воріт суперника. Лише під завершення тайму Гегедош на замаху убрав захисника та був збитий у чужій штрафній, але арбітр чомусь залишив цей епізод без уваги. Та після перерви гостям вдалось оформити камбек у цьому непростому матчі. Пиняшко розігнав атаку по центру, віддав вперед на Гегедоша, який скинув Кополовцю і той з 12 метрів зрівнює рахунок – 1:1. За декілька хвилин Микуляк швидко розіграв стандарт, подавши у штрафну з лівого краю, де Гегедош вистрибнув вище двох захисників і пробив головою – 1:2. Одразу ж в ще одній атаці Гегедош розстрілював ворота з 10 метрів, але вище. Надалі рочинці всіма силами намагались відігратись та впевнена гра Поповича на лінії воріт зводила нанівець всі старання суперника. Тож Ігор Харьковщенко з перемоги дебютує на тренерському містку минайців в аматорському чемпіонаті України. Зважаючи на нічию в матчі Калуш – ОДЕК 1:1, Минай скорочує відставання від перших двох команд до мінімуму…

ФК «Минай» здобув виїзну перемогу

…У першому таймі обидві команди мали моменти, та все ж господарі скористалися своїм шансом і повели з рахунком 1:0. Однак після перерви зусиллями Михайла Кополовця та Роберта Гегедоша команда з Ужгородщини вирвалася вперед і здобула вольову перемогу. У такий спосіб ще й реваншувалася за мінімальну поразку в рідних стінах від згаданого суперника в першому колі. Окрім загальних радощів для вболівальників «Минаю», виграш став ще й подарунком президентові клубу Валерію Пересоляку з нагоди його дня народження. Отож наші вітання і команді, і (ще раз) шановному керівнику ФК.

Перша поразка "Рочина"

… Це протистояння на стадіоні «Шахтар» у Червонограді було центральним у першому після зимової перерви турі чемпіонату України серед аматорів. «Рочин» підійшов до звітної зустрічі у статусі лідера західної групи (23 очки і жодної поразки), в «Миная» було на 5 залікових балів менше – відповідно 3-тя сходинка турнірної таблиці. Тож, як і передбачалося, дуель амбітних представників трійки лідерів пройшла в запеклій і непоступливій боротьбі. Перший тайм був за футболістами соснівського клубу, які краще грали в атаці. Вже на 21-ій хвилині вони повели в рахунку – після кутового головою забив Олександр Портянко. Ще до свистка на перерву підопічні Володимира Підкіпняка могли спокійно подвоювати перевагу, але не скористалися своїми моментами. У другій 45-хвилинці гості не лише відновили рівновагу, а й вийшли вперед. На 55-ій хвилині екс-гравець львівських «Карпат» Михайло Кополовець у межах карного майданчика в дотик переправив шкіряного у ворота Анатолія Коваленка. Через 5 хвилин найкращий бомбардир західної групи аматорської першості України Роберт Гегедош головою замкнув подачу зі штрафного партнера по команді – 1:2. Згодом він змарнував іще одну перспективну нагоду відзначитися. Мали моменти і гравці «Рочина», але надійно зіграв голкіпер найсильнішого клубу Закарпаття….

Офіційний сайт ФК «Рочин»

…Досвідчені і відомі гравці закарпатського клубу у деякий момент допускали грубі помилки, чим викликали негативну реакцію у головного тренера закарпатців Ігоря Харьковщенка. Незважаючи на те, що розвинути свій успіх після голу головою Олександра Портянка «Рочину» не вдалося, і «Минай у першому таймі пробити Коваленка не зумів, певний перебіг подій у другому таймі можна було передбачити. Втім, для вболівальників «Рочина» не все склалося як гадалося.

З перших хвилин другого тайму «Минай» захопив ініціативу і зумів не те, що відігратися, а й вийти вперед. Михайло Кополовець та кращий бомбардир команди Роберт Гегедош зі своїх моментів витиснули максимум. Провальна десятихвилинка, у якій, за словами головного тренера «Рочина» Володимира Підкіпняка, відбувся фізичний спад, завершилася для «Рочина» одразу двома пропущеними голами. При рахунку 2:1 на користь «Миная» гравці «Рочина» робили усе можливе для того, щоб відігратися. І що цікаво, такі можливості у господарів поля були. В усіх без винятку епізодах кіпер «Миная» Андрій Попович виручав свою команду….

«Минай» з перемоги розпочинає друге коло всеукраїнської першості

… Закарпатці змогли взяти необхідні 3 бали та реванш за домашню поразку у першому колі. А новий наставник «Минаю» Ігор Харьковщенко із перемоги дебютує в аматорському чемпіонаті України. Діями своїх підопічних у першому таймі – незадоволений, втім у другому помилки виправити вдалося. «Было тяжеловато, особенно первый тайм.   В первом тайме мы сделали много своих ошибок, простых. Во втором мы это исправили и добились нужного нам результата. У нас сейчас очень короткая скамейка запасных, ищем игроков для второй лиги. Будут играть те, кто чувствует себя хорошо»… Із 21-им заліковим пунктом у першій групі ФК «Минай» наразі посідає третю сходинку турнірної таблиці, скорочуючи відставання від суперників до мінімальних одного та двох балів (попри поразку, лідирувати продовжує «Рочин» — 23 пункти, другими ідуть «ОДЕК» із Рівненщини – 22 бали). 12-ий тур стане для «Минаю» домашнім: в Ужгороді футболісти зустрінуться із ФК «Покуття» з Коломиї.