news imgae

Домашня нічия з «Покуттям»

22.04.2018 | Чемпіонат України серед аматорів

716

Перші домашні ігри в чемпіонаті України серед аматорів не вдаються «Минаю». У дебютному поєдинку ліги, який відбувся на Закарпатті в серпні 2017-го, «минайці» програли «Рочину»  - гра була рівна, моментів було багато, але  гості свої можливості реалізували, а господарі – ні.

Після зимової перерви ситуація повторилася. Цієї неділі, 22 квітня, «Минай» проводив фактично свій перший домашній поєдинок після майже 5-ти місячної перерви. І знову невдача. Закарпатці мали чимало можливостей у матчі, але перемогу здобути не вдалося – лише 1:1.

Перемогти команді дуже хотілося. По-перше, на стадіоні «Автомобіліст» зібрався повний стадіон глядачів  – закарпатці засумували за великим футболом. По-друге, команда вийшла на гру у новій формі – білій у синю полосу. І, звісно, турнірне становище зобов’язувало перемагати – треба було скористатися перемогою над «Рочином» та виходити на місце вище 3-го.

Але коломийське «Покуття» виявилося міцним горішком. У порівнянні з минулим колом коломийці підсилилися – гравцями з професійних команд, таких як чернівецька «Буковина» та вінницька «Нива». Як наслідок – зі стартових хвилин у складі «Покуття» вийшло мінімум 4 новачка, які внесли вклад у нічию.

«Минайці» же вийшли грати також звичним складом – зокрема ним же здобували перемогу над «Рочином». У воротах Попович, у захисті Образцов, Допілка, Федак та Беца, в центрі Корнутяк, Вагін та Микуляк, а Кополовець, Пиняшко та Гегедош в нападі.

Цей склад, як і у грі з «Рочином», почав приносити успіх, але не відразу. Старт поєдинку був за «Покуттям», яке хотіло «кавалерійським наскоком»  відзначитися з перших хвилин. Відбивши стартовий штурм, закарпатці відсунули гру від власних воріт і почали грати у свою гру: з контролем м’яча, позиційними атаками та короткими пасами. І, звісно, з високим пресингом.

Завдяки цьому почали виникати моменти. І один з них, на 18-ій хвилині, реалізував Роберт Гегедош – у штрафній  він підкараулив помилку захисника і одним дотиком переправив м’яча у ворота. Перший у ворота коломийців та 11-ий у 11-ому матчі аматорського чемпіонату України.

«Покуття» особливих проблем у воріт Поповича не створював. Окрім одного разу, коли нападник коломийців розстрілював в упор голкіпера «Минаю», але той продемонстрував всю свою майстерність.

Проте свій основний момент гості реалізували. «Минайці» провалилися в обороні на підступах в штрафній, чим дали змогу пройти хавбеку Карабці пройти лівим флангом і віддати в центр на Тараса Сивку – той пробив в перекладину і від неї м’яч зрадницьки опустився за лінією воріт – 1:1.

«Минайці» же мали чимало моментів – Кополовець влучив у штангу, Пиняшко - у голкіпера з декількох метрів, Образцов пробивав головою вище після розіграшу стандарту, удар Гегедоша ліквідував все той же голкіпер . І це при тому, що підопічні Любомира Корнути у другій половині другого тайму вибудували «коломийську стіну» оборони у два ешелони. Пройти її  було дуже важко і «минайці» цього не змогли зробити. У підсумку 1:1 і закарпатська команда заробляє всього один пункт у залікову таблицю.

«Життя не закінчується на нічиї, - розповів головний тренер ФК «Минай» Ігор Харьковщенко. -  Наші суперники також будуть втрачати очки. Звісно, ми не дуже задоволені, особливо початком другого тайму. Ми говорили футболістам у перерві, що треба забивати другий гол, бо це футбол і може бути все. Так і сталося. «Покуття» хороша, організована команда і їх варто привітати з таким результатом.  У нас попереду ще чимало ігор і всі вони прохідними не будуть».

До речі, «ОДЕК» (Оржів) вдома переміг «Рочин» 2:1. У підсумку «Минай» залишається на третьому місці, маючи в активі 22 очки. У «ОДЕКа» - 25, у «Рочина» - 23. Наступний тур аматорської ліги закарпатці пропускають. Зіграють же відразу у 14-му – 6 травня на виїзді проти «ОДЕКа».

ФК «Минай» - ФК «Покуття» Коломия 1:1

Голи: Гегедош, 18 (1:0), Сивка, 53 (1:1)

Минай: Андрій Попович, Василь Беца, Олег Допілка, Владислав Образцов, Стефан Федак (Едуард Дзьоба, 89) – Ігор Вагін, Володимир Корнутяк, Владислав Микуляк, Василь Пиняшко, Михайло Кополовець - Роберт Гегедош.

Запасні: Владислав Сидоренко, Роберт Смокоровський, Максим Минайленко, Микола Ількович, Яромир Лобода, Олексій Шпак.

Тренер – Ігор Харьковщенко.

Покуття: Юрій Кислиця, Роман Гаврилюк, Денис Хандій, Ігор Подолюк, Микола Сікач, Олександр Карабка, Тарас Сивка, Василь Блащук, Андрій Ковальчук, Роман Москалик, Андрій Олійник.

Запасні: Роман Шифер, Андрій Шебко, Ростислав Нападюк.