news imgae

Знову у фіналі! «Минайці» за крок від нового трофею

25.04.2018 | Кубок Закарпаття

829

ФК «Минай» у фіналі Кубку Закарпаття! Матч-відповідь півфіналу для команди виявися вдалим. З другої спроби, яка відбулася на ужгородському стадіоні «Автомобіліст» сьогодні, 25 квітня, таки вдалося забити виноградівському «Севлюшу». І завдяки цьому – пройти до фіналу.

У півфінальному поєдинку Ігор Харьковщенко вирішив не експериментувати. Він виставив звичний переможний склад – у порівнянні з першим півфінальним поєдинком, коли «минайці» практично тільки вийшли з автобуса після поїздки в гості до «Рочина» і були явно втомлені для швидкого і якісного футболу. У сьогоднішньому матчі лідери команди були сповнені сил і бажання пройти свого принципового суперника.

І їм це вдалося. Хоч початок гри  можна назвати рівним – «минайці» як мали моменти (Гегедош пробив головою метрів з 7 у голкіпера), так і пропускали (Чонка у штрафній ударив по центру і не склав проблем Андрію Поповичу). Але далі на «Автомобілісті» господарював лише «Минай». І вміло ловив на помилках виноградівців.

Перший раз це сталося в середині тайму. Гравці «Минаю» вдало перервали контрвипад господарів – м’яч потрапив до Михайла Кополовця, який блискучою діагоналлю знайшов Роберта Гегедоша. А його захисники «Севлюша» просто забули. Таке Роберт не пробачає і вдало перекидає голкіпера Козира, який «гасив пожежу» у своїй штрафній – 1:0.

Повторив свій трюк Роберт ще в першому таймі, на 44-ій хвилині – тільки цього разу асистентом став капітан Владислав Микуляк. Неспішно, наче присипляючи суперника, він отримав м’яча у центрі поля і другим дотиком віддав зрячу передачу на хід Гегедошу, якого знову забули суперники гостей. Роберт свою справу зробив ідеально – 2:0.

Забивати міг Гегедош ще – але завадила штанга. До речі, стійка ще тричі ставала на заваді збільшенню рахунку на користь «Миная». «Севлюш» же змінити хід поєдинку не зміг – ні в першому, ні в другому таймі після настанов головного тренера Валентина Слюсара.

Особливо ж після того, як ще й стали грати в меншості. Голкіпер Василь Козир зіграв руками за межами штрафної – саме так намагався зупинити вихід сам-на-сам Яромира Лободи. Враховуючи, що замін на той час у команди Слюсара не було, то у ворота став польовий гравець Віталій Чейпеш. До його честі, він голів не пропустив – «минайці» після цього епізоду особливих моментів не створювали.

«Севлюш» навпаки активізувався, але захисники чинного володаря Кубка Закарпаття діяли грамотно і довели справу до логічного кінця. «Минай» переміг і тепер зіграє у фіналі. «Ми знали, що буде важка гра, - розповів після гри головний наставник команди Ігор Харьковщенко. -  Налаштовували на це хлопців. Це ж дербі! Суперник хотів довести, що краще нас. А ми хотіли вкотре довести, що ми краще. Загалом, Кубок Закарпаття – турнір цікавий і у нас задача його виграти. А ще зіграти всі матчі на нуль. Потрохи це виконуємо».

Суперником у вирішальній грі буде ФК «Вільхівці» з Тячівщини. Матч орієнтовно відбудеться 19 травня.

ФК «Минай» - ФК «Севлюш» 2:0

Голи: Гегедош, 27(1:0), Гегедош, 39 (2:0)

Минай: Андрій Попович, Василь Беца, Олег Допілка, Владислав Образцов, Стефан Федак (Роберт Смокоровський, 63) – Ігор Вагін, Володимир Корнутяк, Владислав Микуляк (Олексій Шпак, 75) Василь Пиняшко (Едуард Дзьоба, 79), Михайло Кополовець (Максим Минайленко, 78) - Роберт Гегедош (Яромир Лобода, 69).

Севлюш: Василь Козар, Андрій Ломага (Олексій Остафійчук, 34), Павло Оржеховський, Андріан Бабич, Василь Ковтун, Мирослав Мудра (Василь Манжос, 56), Віталій Чейпеш, Василь Вашкеба, Михайло Реплюк Юрій Чонка Михайло Чедрик.

Попередження: Корнутяк – Реплюк, Оржеховський, Чийпеш.

Вилучення: Корнутяк, 90 – Козар, 72.