news imgae

Друга поспіль.  У Вінниці  «Минай» вперше зіграв нульову нічию

08.09.2018 |

1393

І не виграли, і свята не зіпсували. «Минай» у Вінниці здобув лише одне очко.  Закарпатська команда вдруге поспіль у Другій Лізі зіграла в нічию. Цього разу – без гольову.

 

Перед матчем «минайці» зіткнулися з двома проблемами. Перша – травма перед поєдинком Василя Кобіна. Досвідчений закарпатець отримав ушкодження і тому ключового гравця у основному складі не було.

 

Друге – у Вінниці 8 вересня був День міста.  Славному місту виповнилося 665 років. Відповідно, у гравців «Ниви» з’явилася додаткова мотивація для перемоги.

 

Тим не менше, «минайці» не здалися. І зуміли таки трохи зіпсувати свято своїм опонентам. Особливо у другому таймі. У першій половині гри закарпатці  не грали у свою гру  –«Нива» виглядала гостріше.  І створювала моменти, проте реалізувати їх  не могла.

 

А ось у другому таймі «Минай» у Вінниці був повним господарем. Команда заволоділа м’ячем і почала створювати моменти. На жаль,  безрезультатно. Чудові можливості для зіпсутого свята для Вінниці були у Лободи, Гегедоша, Образцова, Гавриленка. Але футболістам «Минаю» не вистачало везіння та влучності.  М’яч вперто не хотів йти у ворота: то пролетить мимо, то трохи вище. Але не у ворота.

 

Команда Ігоря Харьковщенка вперше у Другій Лізі не забила жодного голу. І завершила поєдинок у нульову нічию. "Останні поєдинки на виїзді ми грали не надто вдало, - розповів на післяматчевій прес-конференцї головний наставник ФК "Минай". - Хоч ми завжди грали першим номером, але сьогодні вирішили відійти від такого плану, адже треба було брати очки. У нас були моменти для голу, але можна сказати, що гра була рівною". 

 

У підсумку «Минай» набирає 11 очок. Наступний поєдинок  - вдома з чернівецькою «Буковиною». Слідкуйте за нашими анонсами.  

 

 

«Нива» (Вінниця) – «Минай» 0:0

Нива:Кулініч, Музиченко, Дударенко, Хохлов, Долінський (Найко), Шаповаленко, Маляренко (Яськов) Савошко (Коровіков), Шестаков, Федосов (Богач)

Минай: Мелашенко, Беца, Стасюк, Образцов, Ощипко, Гавриленко, Микуляк, Кополовець, Лобода (Капустей), Нурієв, Гегедош (Минайленко)

Попередження: Шаповаленко, Музиченко - Кополовець, Микуляк

Арбітр: С. Задиран

Вінниця, Центральний міський стадіон, 700 вболівальників 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»