news imgae

Вихованці ДЮСШ "Минай" везуть бронзові нагороди із Угорщини 

24.09.2018 |

1888

У першому турі Інтерліги (спортсмени 2010-2011 р.н.) підопічні Михайла Чернявського виграли бронзові нагороди. 

 

Змагання ДЮСШ "Минай" проводили в угорському місті Ченгер 22 вересня. У цей же день у цьому містечку відбулося свято із відкриттям оновленого стадіону (роздягалень, покриття поля, трибун).  

 

У першому поєдинку юні "минайці" поступилися одноліткам із команди м. Матисалка - 0:4, потім розписали нічию із "Вардою" - 1:1. По ходу поєдинку поступаючись футболістам із м. Фегирдьормот, змогли вирвати перемогу - 4:6, і розгромно перемогли господарів турніру із Ченгера: Ченгер - Минай - 0:9! За підсумками усіх поєдинків, саме "минайцям" дісталася бронза турніру! 

 

"Організація турніру - на найвищому рівні. Окрім якісного поля, що радує діток та дозволяє грати у якісний футбол, ми відчували також хорошу та дружню атмосферу навколо. Дуже потішила спокійна атмосфера під час ігор, а саме - спокійна монотонна розмова тренерів та юних спортсменів. Жодна із команд сліпо не гналася за результатом, - ось це сподобалося найбільше", - зазначає Михайло Чернявський. 

 

"Минайців" як бронзових призерів турніру нагородили Кубком, медалями і командною грамотою. Дмитро Хромчак також отримав індивідуальну нагороду - статуетку "Золота бутса" турніру. 

 

Як зазначає тренер команди, нагороди - це важливо, втім, момент отримання позитивних емоцій - найголовніше: "Усі наші спортсмени були задоволені та щасливі. Це відчувалося. Ми отримали задоволення від поїздки, так само, як і батьки дітей. Вони організували фан-сектор із клубною атрибутикою. Тож, навіть далеко від дому, "минайці" відчували палку підтримку". 

 

Вітаємо юних вихованців ДЮСШ "Минай" та бажаємо подальших досягнень! Вболіватимемо. 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»