news imgae

Кополовець та Гегедош – у збірній туру від Sport Arena

26.09.2018 |

1449

Перемога над «Калушем» не обійшла увагою ряду всеукраїнських спортивних ЗМІ. Провідне видання Sport Arena за підсумками гри включило двох «минайців» у символічну збірну 10-го туру Другої ліги – Михайла Кополовця та Роберта Гегедоша.

 

Ось що видання пише про  закарпатських футболістів. Цитуємо:

 

Лівий півзахисник – Михайло Кополовець (ФК Минай)

Ветерани минайців не дограють, а грають. У матчі проти калушан, одних із найголовніших конкурентів у боротьбі за медалі серед учасників Групи А, Кополовець просто розірвав своїх суперників. Забив досить швидкий другий м’яч, виконав низку сольних рейдів, грав гостро, наполегливо та незмінно майстерно.

 

Нападник – Роберт Гегедош (ФК Минай)

Утримати Гегедоша – складне завдання для будь-якої оборони Другої ліги. Гравець, який поєднує чудову швидкість та координованість, доповнює це ще й добре поставленим ударом. Він загострює, обігрує, постійно дає адреси передачам одноклубників. У матчі проти ФК Калуш він відкрив рахунок, брав участь у другій комбінації, міг забивати ще. Тепер офіційно – це лідер гонки бомбардирів Групи А.

 

До речі, Роберта Гегедоша журналісти  Sport Arena у ще одному матеріалі, визнавши футболіста Man of the Match. Цитуємо мовою оригіналу: «Мы могли бы хайпонуть на Кополовце – он, как и Кобин, настоящий лидер этой команды и в каждом туре играет на уровне выше среднего, заставляя всех тянуться к своему классу. Можно бы назвать юркого и техничного Пиняшко, который зачастую оказывался в центре событий и удачно дробил короткий пас. Но король матча – это Гегедош. Юркий, стремительный, разноплановый в завершении. Он забил раз, но мог – еще раза три. Самый сложный подопечный для обороны калушан».

Для Роберта Гегедоша це вже третє потрапляння у символічну збірну туру, для Михайла Кополовця – перше. Також такої честі удостоювалися раніше Дмитро Бабенко, Анатолій Нурієв, Роберт Смокоровський та Василь Кобін.

 

Окрім того, почесне звання тренер туру від Sport Arena отримав головний наставник ФК «Минай» Ігор Харьковщенко.

 

Детальніше про збірну туру можна почитати тут.

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»