news imgae

«Минай» - «Поділля»: напередодні

29.09.2018 | Друга ліга Чемпіонату України

390

11-им туром Другої Ліги чемпіонату України завершується для «Минаю» 4-ох матчева домашня серія. В цю неділю, 30 вересня, свій четвертий поспіль поєдинок на стадіоні «Минай» закарпатська команда проведе із  хмельницьким «Поділлям».

Сьогодні для «минайців» кожен поєдинок – на вагу золота. Команда вийшла на перше місце в групі «А» і в неї є величезне бажання там і залишатися. До того ж, колектив Ігоря Харьковщенка набрав дуже хорошу переможну ходу – в 3 останніх поєдинках вони здобули 3 перемоги (дві в чемпіонаті і одну в Кубку)  із загальним рахунком 8:1.

Варто врахувати і магію стадіону «Минай». На домашній арені закарпатці в цьому сезоні зіграли 7 матчів і у 6-ти – святкували перемогу. То чому б не покращити статистику у матчі з хмельницьким «Поділлям»?

Суперник «Минаю» в 11 турі наразі займає останню сходинку в групі «А». Якщо взяти до уваги і результати групи «В», то «Поділля» - на передостанньому місці із 20 команд Другої Ліги.

Команда Віталія Костишина 10 турів відіграло невдало: 5 матчів програло і 4 зіграли в нічию. Перемога у них лише одна – у 1 турі у Млинові вони обіграли «Верес».

Хоча останні два тури можна віднести в актив хмельницького клубу. «Поділля» на виїзді зіграло в нульову нічию з тодішнім лідером «Калушем» 0:0, а в 10 турі до останньої хвилини грали в нічию з «Вересом», але пропустили на доданій арбітром хвилині з пенальті.

Що цікаво, «Поділля» дуже добре грає на виїзді: із 7 зароблених очок  - 6 хмельничани завоювали саме у гостях. І це сигнал для «минайців» - з цієї командою слід  грати обережніше.

До того ж, останнім часом «Поділля» постійно підсилюється. Так, на офіційному сайті клуба з’явилося повідомлення, що 8 днів тому в складі команди з’явився вихованець львівських «Карпат» Станіслав Штаненко. А ще раніше – добре знайомий закарпатським вболівальникам (та й всім любителям українського футболу) нападник Віталій Каверін. Уродженець Хмельницького свого часу пограв за «Дніпро», київське «Динамо» та ужгородську «Говерлу».

Нагадаємо також, що у першому колі, а саме у 2 турі, «Минай» вже перемагав «Поділля» на виїзді. Це була історична перша перемога закарпатської команди у Другій Лізі. Тоді же «минайці» і забили перший історичний гол – зробив це на 49-ій хвилині Анатолій Нурієв з передачі Максима Гавриленка.  «Минай» тоді переміг з рахунком 2:0. Ще одним голом відзначився Роберт Гегедош – на 73-ій хвилині.

Чи заб’ють «Поділлю» ще Нурієв та Гегедош?  Особливо після виснажливого матчу в середу з «Миколаєвом»? На післяматчевій прес-конференції Ігор Харьковщенко зазначив, що команда встигне відновитися і продемонструє хороший футбол у цю неділю.

Сподіваємося, в цьому допоможуть наші вболівальники. Приходьте на стадіон! Підтримайте «Минай»!