news imgae

Гегедош втретє поспіль у збірній туру від Sport Arena

03.10.2018 | Інші ЗМІ

325

Головний бомбардир ФК «Минай» та всієї групи «А» Другої Ліги Роберт Гегедош потрапив у символічну збірну 11 туру від провідного спортивного видання Sport Arena. Це четверта його поява такій збірній і, що цікаво, третя поспіль.  

 

Ось що видання пише про  закарпатського футболістів цього разу. Цитуємо:

 

Роберт Гегедош - нападник

Гегедош став «співавтором» вирішального голу в матчі, саме після його зміщення на фланг суперник зрізав м’яча у власні ворота. Але форвард був корисним і в інших епізодах. Неодноразово загрожував воротам хмельничан, перегравав оборону Поділля як позиційно, так і в грі один в один.

До речі, Роберта Гегедоша журналісти  Sport Arena у ще одному матеріалі, визнавши футболіста Man of the Match. Цитуємо мовою оригіналу: «В этот раз впервые за три поединка Гегедош не забил сам, однако его вклад в победу максимален. Фланговый навес не был каким-то экстраординарным, но именно он привел к забитому мячу, цена которого оказалась в три очка».

 

Раніше у збірній туру від Sport Arena вже зявлялися «минайці» Дмитро Бабенко, Анатолій Нурієв, Роберт Смокоровський, Михайло Кополовець та Василь Кобін.

 

Детальніше про збірну туру можна почитати тут.

 

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»