news imgae

Вихованці ДЮСШ повернулися зі змагань у Румунії та готуються до домашнього турніру

17.10.2018 |

1837

Вихованці Миколи Цимбала - спортсмени 2009 р.н. продовжують брати участь у закордонному турнірі - Інтерлізі.

 

Цього разу тур змагань відбувався у Румунії, у м. Карей. До турніру залучені футболісти зі Словаччини, Угорщини, Румунії та України.

І "минайці" лише у фінальному поєдинку програли господарям змагань.

 

Так, закарпатці  по черзі розписали нічию із командами  із Кішварди (0:0), Матисалки (1:1), "Ювентус" із Сату-Маре (2:2). Перемогли однолітків із колективу "Орос" -3:1, і у фінальному матчі програли майбутнім переможцям турніру - румунам - 3:0. 

 

Також юні минайські футболісти зіграли товариськй поєдинок із однолітками "Ороса", де закарпатці святкували перемогу 3:0. 

 

— Загалом я задоволений діями наших футболістів на полі. Так, із "Ювентусом" ми по ходу зустрічі поступалися супернику, втім змогли відігратися та завершили той матч нічиєю. Майже аналогічна ситуація була і у  поєдинку із футболістами із Матисалки, де пропустили прикрий гол, але рахунок змогли втримати. Вольова перемога у нас була і над "Оросом". Щодо футбоілстів із Румунії: вони антопоментрично значно переважали усіх своїх однолітків, господарі турніру у своїй збірній зібрали чемпіонів із 6 районів Румунії", - зазначив Микола Цимбал

 

Потужну групу підтримки створили і батьки юних футболістів, які створили якнайкращу атмосферу вболівання. 

 

"— Ще зазначу, що поле у Румунії, не у хорошу сторону відрізнялося від нашого у Минаї. Нам складно було адаптуватися до дещо нерівного покриття майданчика. Але я радий, що хлопці проявили характер, волю до перемоги, зібралися і продемонстрували свою гру. Угорці, із якими нам вдалося поспілкуватися, були приємно вражені рівнем згуртованості нашого колективу, адже хлопці разом грають лише 3 місяці!", - додав тренер ДЮСШ "Минай". 

 

Опісля турніру уся закарпатська команда поїхала на екскурсію містом, відвідали місцевий замок та парк. 

 

Тепер колектив готується до домашнього турніру. Наступного тижня на стадіоні у Минаї триватиме 9 тур Чемпіонату області серед футболістів 2009 р.н. Наразі юні "минайці" ділять першу сходинку і намагатимуться вийти у одноосібні лідери! 

 

 

Побажаємо нашим юним футбольним зірочкам удачі, матчів без травм, фарту на футбольному полі та вдалого результату! Вболіваємо! 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»