news imgae

Гегедош – кращий бомбардир Кубка України. І ще цифри про казковий виступ ФК «Минай» у цьому турнірі 
 

02.11.2018 |

499

«Минай» завершив свої виступи у дебютному для себе Кубку України. І участь команди можна назвати дуже успішною – як для першого разу. Команда увійшла у 16-ку кращих турніру і зупинив їх  тільки гранд українського футболу – київське «Динамо». Тому нинішній виступ як для новачка – цілком пристойний результат.

 

Ось декілька цифр:

 

«Минай» у Кубку зіграв 4 гри: 2 з них виграв у основний час, 1 -  в серії пенальті. Один матч – програв. Нагадаємо: «Верес» 1:1 (пенальті 10:9), «Прикарпаття» - 3:1, «Миколаїв» - 3:1, «Динамо – 1:3.

 

Окрім «Вереса», всі команди, з якими грали «минайці», були вищого рівня – 2 з Першої ліги, 1 – з Прем’єр-Ліги.

 

Практично у всіх матчах «минайці» забивали голи! Загалом, закарпатці відзначилися у Кубку 8 раз. Пропускали також у кожному матчі: у ворота «Минаю» забили 6 разів.

 

Найбільше відзначився Роберт Гегедош – 4 голи ( у всіх матчах, крім з «Вересом»). Цей показник, між іншим, є найкращим наразі в Кубку України! Найбільше голів поки не забивав ніхто. Ось підтвердження https://www.footboom.com/ukrainian/cup/scorers

Також за «Минай» в Кубку забивали Шпак («Вересу»), Гавриленко («Прикарпаттю»), Кобін («Миколаєву»), Пиняшко («Миколаєву»).

 

Лідера з гольових передач – нема. Асистами відзначилися по 1 разу Пиняшко («Верес»), Кополовець («Прикарпаття»), Кобін («Прикарпаття»), Ощипко («Прикарпаття»), Гегедош («Миколаїв»), Микуляк («Миколаїв»), Смокоровський («Динамо»).

 

Загалом, у турнірі взяли участь 19 футболістів «Минаю».

 

І показали себе дуже і дуже непогано. Сподіваємося, в наступному сезоні результати будуть ще кращі! До зустрічі, Кубок України!

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»