news imgae

Срібло Інтерліги везуть юні "минайці" із Кішварди!

04.11.2018 | Інші новини

581

Вихованці Миколи Цимбала - футболісти 2009 р.н. - продовжують брати участь у закордонному турнірі - Інтерлізі.

 

Черговий тур змагань відбувався у Кішварді, в Угорщині. До турніру залучені футболісти зі Словаччини, Угорщини, Румунії та України.

І цього разу "минайцям" усього одного м'яча (у загальному заліку за різницею голів) не вистачило до першого місця. Тож, наші діти везуть додому срібні нагороди! 

 

Спочатку закарпатці впевнено обіграли "Ювенсус" із Сату-Маре - 3:0, потім перемогли господарів поля із Кішварди - 2:1, і мінімально преграли однолітків із Матисалки - 1:0. За емоціями найсильнішою була зустріч із футболістами із румунської команди "Карей". Протягом поєдинку "минайці" вели у рахунку 1:0, впевнено нейтралізували атаки однієї із найсильніших команд нашої групи, мали кілька моментів, аби рахунок подвоїти (але то перекладина зупиняла, то удари вдавалися повз ворота)... У підсумку, на останніх хвилинах зустрічі, румуни заробили стандарт та момент реалізували, зрівнявши рахунок 1:1. 

 

Окрім срібних командних нагород, кращим гравцем турніру назвали Дмитра Бірова, а Захар Сторожук із 5-ма забитими м'ячами став кращим бомбардиром турніру. 

 

" - Хочу подякувати нашим вихованцям за ігри (за їхню якість!) і за позитивний результат! Ви великі молодці!  На турнірі я побачив справжній, не за віком, зрілий колектив! Окрема подяка батькам: ваша підтримка заряджала дітей на подвиги! Гра із румунським "Кареєм"  тому підтвердження", -  зазначає Микола Цимбал

 

Опісля основного етапу змагань, "минайці" провели товариський поєдинок між дітьми та батьками, який зібрав чимало глядачів, а угорці були у захваті від тих емоцій, які вирували на полі. Також команда нашої ДЮСШ зустрілася із відомим українським футболістом, який нині виступає у чемпіонаті Угорщини за команду "Кішварда", Артемом Мілевським. А також відвідали поєдинок Чемпіонату між Кішвардою та ФК "Гонвед". Остання зараз посідає другу сходинку, поступаючись лише нинішній команді українців Сергія Реброва та Івана Петряка ФК "Ференцварош". Дітям надзвичайно сподобалася атмосфера на трибунах, і вони були у завхваті від імпровізованої фотосесії із Мілевським та ФК "Гонвед". 

 

Микола Цимбал додає: "- Товариський матч дітей проти батьків треба зробити традиційним. Кілька батьків буду рекомендувати на перегляд у основний склад ФК "Минай" (сміється, - авт.) Подяка і Артему Мілевському, який приділив нам чимало свого часу для невеликої фотосесії та спілкування! Спасибі також і команді "Гонвед", що бореться за чемпіонство з "Ференцварошем", за час, що провели з нами.  Для дітей - це великий заряд і стимул для подальшого вдосконалення! Тільки вперед".

 

Вихованці ДЮСШ "Минай" повертаються на Закарпаття не тільки із заслуженими нагородами, але із цілим міхом позитивних емоцій, яскравих вражень та налаштування на наступні перемоги. 

 

Вітаємо наших юних з футбольних зірочок, їхніх тренерів та батьків із перемогою! Продовжуємо вболівати. 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»