news imgae

Перед відпусткою "минайці" здійснили паломництво на Афон

07.12.2018 |

1491

Із ініціативи президента ФК "Минай" Валерія Пересоляка, після останньої у 2018-му гри Другої ліги, команда відправилася до Греції.

 

Вони здійснили паломництво до одного із найбільш знакових духовних місць у світі - на гору Афон. Погода хлопцям сприяла, вдалося насолодитися місцевими пейзажами та красою Егейського моря. А потім - слідував непростий шлях висотою 1 935 м над рівнем моря до Афона. Дорогою "минайці" зупинялися у імпровізованих кемпінгах, перед підйомом пішли до сповіді.

 

"Вражень від подорожі багато. Навколо дуже гарні краєвиди, Греція - чудова країна із теплим кліматом. Підіймаючись на Афон, відчуваєш певний спокій та заряд нових сил. Спасибі за цю можливість. Паломництво згуртувало нас ще більше. Готові до нових змагань", - каже  Василь Беца.

 

Анатолій Нурієв додає: "Дуже багато вражень, насправді. Пейзажі неймовірні: гори, монастирі. Сподобалося спілкування із цікавими людьми. Я дійсно духовно збагатився, отримав такий собі свіжий каковток повітря. Після поїздки на Афон, ті люди, які були зіо мною, стали ще ближчими, роднішими. А це дуже добре, адже я новенький у команді. Незабутні емоції, якісь наші жарти, приколи. Люблю таке. Це була цікава подорож". 

 

"Ця подорож стала для нас не тільки приводом для спільної відпустки, а й можливістю згуртуватися колективом. Також це дало нам можливість поговорити, проаналізувати багато аспектіва також - відпочити духовно. У нас попереду дуже відповідальна частина Другої ліги, нам потрібні нові сили, натхненя. Це паломництво стало ще однією цеглиною у міцному фундаменті нашої сильної та дружньої команди", - завершує Михайло Кополовець. 

А тут кілька атмосферних світлин із подорожі.


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»