news imgae

«Минайці» відзначили перемогами 125-річчя закарпатського футболу

19.12.2018 |

645

В ці дні закарпатський футбол відзначає видатну дату – 125-річчя заснування цієї гри в нашому краї. До такого свята Федерація футболу Закарпаття підготувала ряд гучних заходів. У них, між іншим, взяв участь і ФК «Минай».

 

Зокрема, 19 грудня вихованці ДЮСШ «Минай» захищали честь клубу в турнірі серед команд 2010 року народження. Змагалися з футболістами СДЮСШОРу (Ужгород), МФА «Мункач» (Мукачево) та УРДЮСШ-ДЮШФ «Зінедін» (Ужгородський район). І зіграли непогано: хоч і зайняли лише 3-е місце, але варто відзначити, що «минайці» грали у турнірі на рік старших хлопців.

 

Того ж дня, на майданчик спорткомплексу «Юність» вийшли й дорослі гравці «Минаю». Вони взяли участь у матчі «всіх зірок Закарпаття». У своєрідному футзальному поєдинку зійшлися команди «Закарпаття-Україна» та «Закарпаття-Європа. У складі цих команд грали такі зірки як екс-гравець збірної України та донецького «Шахтаря» Адріан Пуканич, гравець молодіжного складу «Динамо» Сергій Булеца, екс-гравець харківського «Металіста» Валентин Слюсар, відомі в минулому закарпатські голкіпери, а нині тренери Володимир Васютик та Володимир Овсієнко, екс-гравець «Таврії» та «Говерли» Матвій Бобаль та Мирослав Бундаш, чемпіон Закарпаття у складі «Севлюша» Юрій Чонка та інші. Серед цих футболістів були і три гравці «Минаю» - Роберт Гегедош, Анатолій Нурієв та Владислав Микуляк.

 

Варто відзначити, що «минайці» виглядали на майданчику «Юності» більш, ніж переконливо. Микуляк (грав за «Закарпаття-Україна») та Гегедош (грав за «Закарпаття-Європа») були двигунами атак своїх команд. Особливо відзначився і Нурієв: він за команду «Закарпаття-Україна» забив 3 голи! Матч завершився внічию – з рахунком 4:4.

 

ФК «Минай» приєднується до вітань з нагоди такої дати та вважає за честь бути частиною закарпатського футболу. І прагне прикрасити її новими досягненнями та перемогами у майбутньому.

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»