news imgae

На Водохреща «минайці» повезли подарунки у дитбудинки 

19.01.2019 |

1335

Приносити радість не тільки на футбольному полі. «Минайці» до свята Водохреща вирішили долучитися до доброчинної акції та разом з іншими благодійниками, зокрема із учасницями конкурсу «Міс Ужгород», завітали сьогодні, 19 січня, до  Мукачівського дитячого будинку-інтернату та до Чинадіївського дошкільного навчального закладу інтернатного типу.

 

Завітали не з пустими руками. Разом з іншими благодійниками, футболісти Яромир Лобода, Стефан Федак, Едуард Сухомлин, Іван Капустей від імені клубу привезли подарунки: літературу, іграшки та інше. Навіть футбольну символіку «Минаю». 

 

І в Мукачівському, і в Чинадівському інтернаті були надзвичайно раді гостям. А вихованці Мукачівського дитбудинку навіть колядку для гостей заспівали. До речі, директор цього закладу Василь Маркулін сам колись грав у футбол і зізнався, що є відданим вболівальником «Минаю».

 

Керівники закладів розповідали гостям про досягнення своїх вихованців та проводили екскурсію інтернатом. Як зізнався гравець ФК «Минай» Яромир Лобода, після таких поїздок зовсім іншими очима дивишся на життя та по-іншому ставишся до багатьох речей.

 

У ФК «Минай» повідомили, що це не перша і не остання подібна благочинна акція від клубу. Команда і надалі буде намагатися принести позитивні емоції тим, хто цього потребує, не тільки на футбольному полі, а й за його межами.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»