news imgae

Триває перший тренувальний збір «минайців» 

23.01.2019 |

1594

Футболісти «Минаю» активно готуються до продовження сезону в Другій лізі чемпіонату України. Наразі триває перший збір команди. Як повідомив головний тренер Ігор Харьковщенко, це «втягуючий» збір, який має на меті відновлення фізичних кондицій після довгої перерви.

 

Команда працює в режимі двох тренувань в день. У першій половині футболісти займаються в спорткомплексі «Юність», у другій – в тренажерному залі одного із фітнес-центрів Ужгорода.

 

Тренування доволі виснажливі, адже всі розуміють: нинішня робота – це закладення фізичного фундаменту на майбутнє продовження сезону.

 

Безпосередньо працювати вже на футбольному полі планують із 30 січня. Команда буде тренуватися на полі в смт. Середнє (Ужгородський район). В середині лютого планується збір за межами області.

 

Що стосується ігрової практики, то перший контрольний поєдинок команда планує зіграти на початку лютого. Хто буде суперником та де відбудеться поєдинок, а також де будуть наступні збори – читайте на нашому сайті та у соцмережах найближчим часом.

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»