news imgae

«Минай» побореться за Кубок мера Івано-Франківська

04.02.2019 |

575

Наступного тижня, а саме з 14 по 24  лютого,  ФК «Минай» візьме участь в ІІ традиційному турнірі «Кубок міського голови Івано-Франківська» у однойменному місті. Там наша команда проведе мінімум 5 матчів. Незалежно від того, чи вийде команда із групи, у неї будуть або півфінал-фінал, або матчі за 5-8 місце.

 

У своїй групі «Минай» буде грати з такими командами як ФК «Агронива» (Чортківський район, Тернопільська обл.), U-19 «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)  та добре знайомий нам ФК «Калуш». В іншій групі – основна команда «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), ДЮФК «Ніка-05» U-19 (Івано-Франківськ), а також ще одні наші сусіди по Другій лізі – чернівецька «Буковина» та рівненський «Верес».  

 

Всі матчі відбудуться на стадіоні місцевому «Хет-трик».

 

Керівництво турніром здійснюватиме МФК «Прикарпаття» спільно з Департаментом молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради. Матчі турніру проводитимуть арбітри Комітету арбітрів Івано-Франківської обласної федерації футболу.

 

Детальніше про цей турнір, а також про суперників «Минаю»  – читайте найближчим часом на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

Інформаційний департамент ФК «Минай» 

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»