news imgae

Перший збір завершено. Висновки тренера та футболістів

06.02.2019 |

650

Підготовка до продовження сезону триває. 7 лютого ФК «Минай» розпочне другий тренувальний збір, про який ми вам скоро розповімо.

 

А поки є час згадати пророблену протягом двох тижнів роботу команди. Нагадаємо, що із 16 січня «минайці» тренувалися у режимі двох занять в день – у основному підтягували фізичну форму. А ще, 2 січня, провели товариський матч у Словаччині проти першолігового «Партизана» із Бардейова.

 

Ось що про підготовку команди розповів головний тренер та гравці ФК «Минай».

 

Ігор Харьковщенко, головний тренер ФК «Минай»

 

Ми непогано попрацювали. Перший збір був «втягуючим». Він був не таким важким, як здається - ми робили акцент на фізичній роботі, багато бігали, займалися в тренажерному залі. Наша задача була привести фізичний стан хлопців до одного знаменника. Щоб вже на другому зборі вони змогли більш продуктивніше працювати.         

Другий збір у нас буде більш ігровий. У нас запланований турнір у Івано-Франківську, де за 10 днів зіграємо 5 матчів. Там ми будемо переглядати нових гравців і розуміти хто у нас є і які позиції нам слід підсилити.

Щодо нашої першої гри у Словаччині, то не скажу, що вона була погана. Було важко і ми знали, що так буде. Особливо у перші 20 хвилин, коли і пропустили. Ми ж вперше за такий довгий період вийшли на велике поле. Треба було просто трохи часу аби відчути його. До того ж, у нас в складі вийшло декілька потенційних новачків, які ще не зовсім розуміли нашу систему гри. Тому і такий результат. Але це ж не головне. Ми після 2-го пропущеного голу вирівняли гру і виглядали дуже непогано. І це на фоні словацької команди, яка перед цим провела більше 5 ігор і перебувала у хорошій формі.

 

Максим Гавриленко, півзахисник ФК «Минай»

 

Звісно, було не легко під час першого збору -  це ж по 2 тренування в день. Але тренерський штаб так побудував тренувальний процес, що навантаження було хоч і відчутне, але не дуже сильне. Пробігли багато кілометрів, але були і вправи із м’ячем. Відпустка була довга, чесно кажучи навіть засумував вже за іграми. Із «Партизаном» було складно – провалили початок гри, спробували відновити паритет, створили пару моментів, але забити не вдалося. Все-таки, перша гра. Сподіваюся, далі вже буде легше.

 

Стефан Федак, захисник ФК «Минай»

 

Будь-які зимові збори традиційно важкі. Тренувалися, щоб увійти в тонус. Було по 2 заняття в день, це велике навантаження, було нелегко. Поєднували фізичні вправи та роботу із м’ячем. Готуємося потрохи до сезону, можу сказати, що навіть засумували за іграми. Так, зіграли із словаками, але перерва була досить тривала, тому це й відзначилося на результаті. Але у нас ще є багато часу та товариських ігор, щоб все надолужити і додати, де потрібно.   

 

Василь Беца, захисник ФК «Минай»

 

Це був «втягуючий» збір, особо великих навантажень не було. Мало хто любить бігати кроси, вони трохи набридають, особливо коли робиш це  у високому темпі. Але крос є невід’ємна частина підготовчого процесу, тому всі все розуміли і працювали як слід. Цікаво було потренуватися у тренажерному залі. Нам ще не вистачає ігрової практики, але думаю, що все надолужимо. Це довів матч у Бардейові. Перші 15-20 хвилин було важко, ми трохи розгубилися і це зіграло велику роль на результаті, адже швидко пропустили двічі. Але потім вирівняли гру. Слід, звісно, віддати належне команді суперника – вони грали досить організовано і було відчутно, що вони вже на ходу. Але думаю скоро і ми наберемо форму.

 

Новини із другого збору читайте вже найближчим часом на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»