news imgae

Другий тренувальний збір: робота з м’ячем та багато ігор 

11.02.2019 |

428

В ці дні у гравців ФК «Минай» триває другий підготовчий збір. Команда працює в режимі одного тренування в день – із 7 лютого футболісти займаються переважно на стадіоні у Середньому.

 

Продовжують футболісти тренуватися і у тренажерному залі у фітнес-залі міста, де підтягують свою фізичну форму.

 

Як зазначив головний тренер ФК «Минай» Ігор Харьковщенко, другий підготовчий збір – ігровий. На тренуваннях футболісти більше працюють із м’ячем, зосереджують увагу для роботу над новими зв’язками та ігровими комбінаціями, присвячують час і тактичним  нюансам.

 

У такому режимі команда буде працювати до 14-го лютого. Того дня колектив зранку виїжджає у Івано-Франківськ для участі в «Кубку міського голови». Нагадаємо, що «Минай» буде грати з такими командами як ФК «Агронива» (Чортківський район, Тернопільська обл.), U-19 «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)  та добре знайомим нам ФК «Калуш».

 

Графік ігор наступний: 14.02 (початок матчу - 15.45) – гра з ФК «Агронива» (Чортківський р-н, Тернопільська обл.), 16.02 ( 15.45) – гра з «Калушем», 18.02 (15.45) – гра «Прикарпаттям U-19» (Івано-Франківськ).

 

Далі залежить від займаного місця команди у групі – або півфінал та фінал, або  ігри за підсумкове 5-8 місце. Графік усього турніру ось тут.

 

Окрім того, у дні, коли ігор немає  - у команди заплановані 2 тренування (по 1 годині) в день на тому ж стадіоні «Хет-трік» у Івано-Франківську.

 

Також 17 лютого попередньо заплановано провести ще одну товариську гру – з першоліговим івано-франківським «Прикарпаттям», добре знайомому нам ще по Кубку України-2018.  Гра розпочнеться о 10.45. Детальніше про неї – читайте згодом.

 

Інформаційний департамент ФК «Минай» 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»