news imgae

«Минай» зіграє товариський матч із «Ужгородом»

04.03.2019 | Спаринг-матч

528

ФК «Минай» в рамках підготовчих зборів проведе товариську зустріч на Закарпатті 7 березня. Суперником буде ФК «Ужгород». Місце зустрічі – штучне поле стадіону в смт. Середнє.

 

ФК «Ужгород» - команда, яка представляє наш край в аматорському чемпіонаті України. Після першої половини турніру команда займає 7 місце у підгрупі із 10 колективів. Зрозуміло, що наразі триває перерва в чемпіонаті: відновлюється він майже так само як і Друга ліга -  7 квітня матчем на виїзді із ФК «Хмельницьким».

 

Наразі колектив тренера Мирослава Баб’яка також проводить свої підготовчі збори до відновлення сезону. 27 лютого «Ужгород» провів товариську гру в угорській Кішварді і доволі вдало – закарпатці виграли із рахунком 4:1.  Паралельно команда бере участь у Зимовій першості Закарпаття. Після 4 туру ужгородці у своїй групі займають першу сходинку із 10 очками: 3 перемоги та 1 нічия. Зокрема в рамках турніру, 3 березня команда М. Баб’яка впевнено розібралася із «Вітязем» (Концово, Ужгородський район)  з рахунком 5:0.

 

«Минайці» матчем з «Ужгородом» розпочнуть третю частину своїх підготовчо-тренувальних зборів до продовження сезону в Другій лізі. Після Івано-Франківська команда готувалася вдома: бігала крос, займалася у фітнес-залі та на полі із м’ячем.  Отримали хлопці і пару днів заслужених вихідних.

 

Відповідно футболісти зіграють з «Ужгородом» свіжими силами. Крім того, мотивувати «минайців» буде і давня історія протистоянь із цією командою ще в часи, коли наш клуб грав на рівні області. Команди вже зустрічалися 8 разів у різних турнірах.

 

Останній раз вони грали рівно рік тому в Зимовій першості Закарпатті – 4 березня 2018 року. Виграли «минайці» 2:0. Загалом у цьому протистоянні у ФК «Минай» 6 перемог, в «Ужгорода» - 2.  Що цікаво, вигравав «Ужгород» лише тоді, коли за них грав наш Роберт Гегедош. Він, до речі, у протистоянні команд забив 9 голів «Ужгороду» та 5 «Минаю» J

 

Ось історія протистоянь:

6 грудня 2016, Зимова першість, ФК «Минай» ––  ФК «Ужгород» 2:1 (Дзьоба, Назаренко –Бандурович)

31 травня 2016 , чемпіонат Закарпаття, ФК «Минай» – ФК «Ужгород» – 2:5 (Багрій, Костик – Гегедош -4, Реплюк)

24 вересня 2016, чемпіонат Закарпаття, ФК «Ужгород» – ФК «Минай» – 2:1 (Гегедош, Реплюк – Нуцу Арделян)

15 квітня 2016, півфінал Кубка Закарпаття, ФК «Минай» – ФК «Ужгород» – 3:0 (Гегедош-2, Кополовець)

19 квітня 2016,  півфінал Кубка Закарпаття,  ФК «Ужгород» – ФК «Минай» – 1:2 (Соскида – Гегедош,  Дзьоба)

14 травня 2017, чемпіонат Закарпаття, ФК «Минай» – ФК «Ужгород» – 4:1 (Лобода, Гегедош -2, Пиняшко – Соскида)

17 вересня 2017, чемпіонат Закарпаття, ФК «Ужгород» – ФК «Минай» – 0:4 (Гегедош-2, Микуляк, Дзьоба)

4 березня 2018, Зимова першість Закарпаття, ФК «Минай» - ФК «Ужгород» 2:0 (Гегедош-2)

 

Товариська гра відбудеться 7 березня в Середньому. Матч розпочнеться о 15.00.  Чи буде трансляція поєдинку – повідомимо згодом. Слідкуйте за нашим сайтом та клубними соцмережами.

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»