news imgae

«Минай» U-14 зіграє із однолітками в Кошице

05.03.2019 | ДЮСШ "Минай"

248

Юні «минайці» поміряються силами із однолітками з Кошице. 9 березня  U-14 проведе товариську гру із словацькою командою «Локомотив» (із складом цієї команди можете ознайомитися тут). Матч відбудеться на стадіоні в Кошице.

 

Це буде не перший закордонний досвід для вихованців ДЮСШ «Минай».  Юні «минайці» вже брали участь в турнірах в Угорщині та Румунії, де демонстрували хороші  результати. Загалом, європейський досвід подібних ігор дуже важливий для виховання юних футболістів.

 

«Нам слід частіше грати не тільки з командами із області і з України, а й з-за кордону, - розповів куратор ДЮСШ «Минай» Кирило Куренко. – Все-таки, у нас є чудові для цього можливості – близькість кордону грає свою роль. То чому б цим не скористатися? Ми залюбки відгукнулися на пропозицію від  «Локомотива» і сподіваємося на хорошу та корисну для нас гру із словацькою командою. Нам потрібні ці спаринги у рамках підготовки до старту у ДЮФЛ України з вересня. Адже слід у майбутньому орієнтуватися не тільки на вітчизняний, а й на європейський футбол».

 

К. Куренко зазначив, що це далеко не остання гра вихованців ДЮСШ за кордоном. У планах – візит у Польщу для гри з однолітками з команди із Ряшева. Про цей поєдинок детальніше повідомимо пізніше.

 

Матч ДЮСШ «Минай» U-14 – «Локомотив» (Кошице) U-14 відбудеться 9  березня. Про його результат обов’язково повідомимо на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»