news imgae

Стадіон «Минай»: за місяць до старту 

06.03.2019 |

4815

Практично місяць залишився до відновлення сезону в Другій лізі. Готується до цієї події не тільки команда, а й адміністрація стадіону «Минай».

 

Перший поєдинок арена буде приймати або 13-го, або 18-го квітня – все залежить від розташування команд  Другої ліги за цією схемою. Проте вже зараз йде робота над підготовкою до матчів на футбольній арені. 

 

Як повідомив директор стадіону «Минай» Денис Титчак, на стадіоні все буде готово вчасно. Зокрема, газон. За словами фахівців, він досить добре пережив зиму. «Протягом місяця поле готували до сезону. Дуже добре, що  погодні умови цьому сприяли», - розповів він. За словами фахівця, вже на початку квітня газон буде в оптимальному складі й «минайці» зможуть приймати суперників на хорошому полі.     

 

Окрім того, наразі на стадіоні завершуються роботи по оздобленню фасаду – приводять його до завершальної стадії.

 

До речі, незабаром вболівальників на стадіоні чекає сюрприз. Саме на території арени планують відкрити офіційний клубний магазин ФК «Минай». Там буде чимало цікавого. Про нього ми детальніше напишемо пізніше. Слідкуйте за публікаціями на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

Довідково: Стадіон «Минай» офіційно функціонує з 9 червня 2018-го року. На території два футбольні поля: розміром 105х68 (ігрове) та 98х50 (тренувальне). На наших полях встановлена автоматизована система поливу та дренаж.

Є роздягальні, VIP-сектор, прес-центр - загалом всі необхідні атрибути для подібної споруди, де можна проводити футбольні матчі високого ґатунку. Також є  сучасне табло розміром 6 на 3 метрів.

Стадіон «Минай» вміщає 1 312 вболівальників. Проте рекорд відвідуваності –  3 100 вболівальників (довелося встановлювати додаткові місця): це був матч 1/8 фіналу Кубку України з київським «Динамо» 31 жовтня 2018 року.

Цього літа та осені стадіон «Минай» прийняв 9 матчів Другої ліги, 3 Кубка України та 1 гру ЧУ серед аматорів. Арена також в 2018 році приймала матчі всеукраїнського юнацького турніру ім. А. Гаваші та Суперкубок Закарпатської області.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»