news imgae

«Минай» U-14 зіграв внічию в Кошице 

10.03.2019 | ДЮСШ "Минай"

414

Не тільки дорослі, а й юні «минайці» здобувають гідні результати. 9 березня команда U-14 ДЮСШ «Минай» провела товариський поєдинок із однолітками з клуба «Локомотив» (Кошице, Словаччина). Грали на стадіоні словацького клубу в Кошице.

 

І зіграли дуже непогано. Рахунок двобою – 2:2. Як розповів куратор ДЮСШ «Минай» Кирило Куренко, гра була на зустрічних курсах і дуже добре, що наші хлопці змогли продемонструвати змістовний футбол.  Наші один гол забили за допомогою автоголу, ще один  - на рахунку Кошелі.

 

«Такі матчі дуже важливі для нас, адже у нас йде відбір до старту в ДЮФЛ України у вересні, - розповів К. Куренко. – Це досвід для наших футболістів. Ми переглядаємо гравців, які у нас є, щоб сформувати сильніший склад і награти основу для відповідальних матчів на всеукраїнському рівні».  Крім того, після гри у команди був час і на пізнавальну екскурсію надзвичайно гарним словацьким містом.

Керівництво ДЮСШ «Минай» дуже вдячне ФК «Локомотив» (Кошице) за теплий та організований на високому рівні прийом. Окрема велика вдячність їх тренеру Стефану Добоші.

 

До того ж, є домовленість, що ДЮСШ «Минай» обов’язково прийме цю команду у себе. Отже, не виключено, що матч-реванш між «Минай» U-14 та «Локомотив» (Кошице) U-14 відбудеться вже на Закарпатті.

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»