news imgae

Роберт Гегедош увійшов у символічну збірну 25-го туру за версією Sport Arena

13.05.2019 |

368

Форвард «Минаю» Роберт Гегедош за підсумками матчу 25 туру Другої ліги з рівненським «Вересом» увійшов у символічну збірну туру за версією провідного всеукраїнського видання Sport Arena. Це вже 6-та поява бомбардира у цій постійній рубриці сайту.

 

Ось що пише про Р. Гегедоша видання:

Верес вів у рахунку й мав підстави на продовження переслідування трійки лідерів, але гості із Закарпаття зуміли переломити хід зустрічі. Посприяв у цьому стрімкий Гегедош, який двічі виривався на оперативний простір та своїм дублем приніс Минаю вольову перемогу. За рахунок вибухової швидкості, уміння протягнути м’яч та завершити атаку, Роберт перегравав оборону рівнян.

До того ж, Роберта Гегедоша відзначали у цьому виданні і як «Man of the match» у матеріалі про саму гру із «Вересом».

 

Ось що писав сайт (мовою оригіналу):

Он не забивал с осени – пережил довольно неприятные игровые мгновения, но в итоге добился прекрасного результата в Ровенской области. Дубль Роберта принес закарпатцам важную победу, а сам Гегедош с 11 голами лидирует в гонке бомбардиров Группы «А» Второй лиги.

 

Раніше у збірній туру від Sport Arena вже з’являлися «минайці» Анатолій Нурієв, Роберт Смокоровський, Михайло Кополовець, Артем Кулініч, Вадим Страшкевич, двічі Василь Кобін та в минулому турі – Артур Карноза.

 

Детальніше про збірну туру можна почитати тут.

 

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»