news imgae

Цікаві факти про перемогу над «Вересом» в 25 турі

13.05.2019 |

170

Ось трохи цікавої статистики про матч «Минаю» з «Вересом», який відбувся 11 травня у Млинові і закінчився з рахунком 2:1 на користь нашої команди. До вашого відома найцікавіші цифри цієї перемоги!

12  Перемога над «Вересом» стала 12-тою в сезоні

11    Саме стільки забитих голів тепер у Роберта Гегедоша у Другій лізі. У грі з «Вересом» він відзначився дублем

8    У 8 матчах «Минай» забивав по 2 голи, у 6 з яких цього вистачило для перемоги, та у 2 команда програла

Це  8 матч в якому тренерський штаб використав всі дозволені 5 замін

7     Це 7 матч, в якому гравці «Минаю» забивають м’ячі в двох таймах

6     Для першого дублю Роберту Гегедошу знадобилося всього 6 хвилин, голи були забиті на 40 та 46 хв

Безгольова серія Роберта Гегедоша тривала 6 турів або 563 хвилини, останній його гол був забитий в останньому матчі 2018 року проти вінницької «Ниви» в 17 турі

Це 5 перемога «Минаю» з різницею в 1 мяч

4 матчі поспіль у ворота «Минаю» команда суперника забиває також гол

3       Це 3 перемога футболістів Минаю з рахунком 2:1

В 3 останніх матчах футболісти «Минаю» обовязково забивають голи у ворота своїх суперників, найдовше така серія тривала 6 матчів – з 2 по 8 тур.

Це 3 виїзна перемога закарпатців, 1 була здобута в 2018 році (за 17 турів) та 2 – здобуті в 2019 році (за 7 турів)

2    Це 2 вольова перемога в сезоні. Перша відбулася в 3 турі коли пропустивши першими від «Чайки», команда зуміла виграти матч

забиваючи у виїзних матчах 2 голи, «Минай» зумів здобути 2 перемоги та зазнати 2 поразок

1      Це перший дубль «Минаю» на професійному рівні і він відбувся 11.05.2019 року в матчі 25 туру «Верес» - «Минай»