news imgae

Кирило Куренко – офіційно головний тренер «Минаю» 

14.05.2019 |

966

Естонський фахівець Кирило Куренко офіційно став повноцінним головним тренером ФК «Минай». Сьогодні, 14 травня, він підписав контракт із клубом.

 

Таким чином, К. Куренко буде тренувати команду не тільки до кінця сезону, а й розпочне з нею наступний.

 

Як зазначив після підписання контракту президент ФК «Минай» Валерій Пересоляк, спеціаліст з Естонії за час роботи з командою, а ще раніше з ДЮСШ «Минай», зарекомендував себе як дуже здібний та амбітний фахівець, який буде прагнути разом з нашим клубом досягти успіху.

 

«Кирило має дуже сучасний підхід до тренерської діяльності і це нам імпонує, - розповів президент ФК «Минай» В. Пересоляк. – Він зміг у важкий для команди час її очолити і змінити ситуацію. Нами наданий Кирилу великий кредит довіри, сподіваюсь він буде його виправдовувати».

 

Сам 28-річний естонський наставник дуже прагне виправдати надані аванси. «Це призначення - великий крок для мене у моїй тренерській кар’єрі, - зізнався він. – В мене велика мотивація розвиватися у футболі, адже тренерство – це те, чому присвячую більшу частину свого життя».

 

Наразі у К. Куренка завдання незмінне – здобути максимум очок у 3 іграх та спробувати вийти до Першої ліги. «Треба вигравати наступні матчі, а вже потім думати про майбутнє та ставити нові цілі», - зазначив він.

 

За словами новоспеченого тренера, він вже цілком адаптувався до рівня Другої ліги чемпіонату України і вважає, що «Минаю» цілком по силам виконати поставлене завдання. «У нас найкраща команда в лізі і ми маємо вигравати всі матчі, які залишилися»,- констатував він.

 

 Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»