news imgae

Цікаві цифри про перемогу над «Поділлям» в 26 турі

21.05.2019 |

226

Ось трохи цікавої статистики про матч «Минаю» з «Поділлям», який відбувся 19 травня на нашому стадіоні та закінчився з рахунком 3:1 на користь нашої команди. До вашого відома найцікавіші цифри цієї перемоги!

27     хвилин знадобилося гравцям «Минаю», щоб забити 3 м’ячі у ворота свого суперника

14    стала перемога над «Поділлям» для нашої команди в сезоні і 5 - після зимової паузи

13    голом у матчі відзначився найкращий бомбардир Другої ліги Групи А Роберт Гегедош

11   домашня перемога закарпатців. Це найкращий показник серед груп А і Б Другої ліги разом із лідером іншої  групи «Кременем»

10   матч, в якому тренерський штаб використав всі дозволені 5 замін

9   пенальті пробивали у цьому сезоні гравці «Минаю» в Другій лізі і 5 з них були вдалими

8   матч, в якому гравці «Минаю» забивають м’ячі в двох таймах

перемога команди з різницею 2 і більше м’ячів

6    матч поспіль у ворота «Минаю» команда суперника забиває гол

5    матч в якому ФК «Минай» забиває 3 м’ячі своїм суперникам

У стількох матчах футболісти «Минаю» обов’язково забивають голи у ворота своїх суперників

4     поспіль перемога «Минаю»

гол Артура Карнози, всі м’ячі забиті зі стандартів

вольова перемога в сезоні, 3 з них команда здобула під керівництвом нового головного тренера Кирила Куренка

голи забили 3 різні гравці ФК «Минай»: Артур Карноза, Роберт Гегедош, Вадим Страшкевич

матчі-поспіль відзначається Роберт Гегедош, а Артур Карноза в 2-ох поспіль

перемога футболістів Минаю з рахунком 3:1

2     матч в якому ворота захищав Андрій Попович, в попередній його грі також був зафіксований рахунок 3:1

матч в якому гравці «Минаю» забили 2 м’ячі в першому таймі, перший відбувся в 10 турі у грі проти «Калуша»

гол Вадима Страшкевича у футболці «Минаю», перший він забив у грі з «Поліссям», який виявився єдиним і переможним у матчі

В попередніх двох матчах команди між цими командами зафіксовано 2 перемоги Минаю з рахунком 2:0 (2 тур) та 1:0 (11 тур)

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.