news imgae

Роберт Гегедош – у збірній туру від Sport Arena

21.05.2019 |

357

Форвард ФК «Минай» Роберт Гегедош за підсумками матчу 26-го туру Другої ліги з хмельницьким «Поділлям» увійшов у символічну збірну туру за версією провідного футбольного сайту Sport Arena. Це вже 7-ме потрапляння до цієї рубрики футболіста.

 

Ось що пише видання про нього:

 

Нападник – Роберт Гегедош (ФК Минай)

Черговий випадок, коли говоримо про стрімкого форварда Минаю в символічній збірній туру. Цього разу Роберт став ключовим гравцем у вольовій перемозі над Поділлям. Це Гегедош забив другий м’яч, вивівши господарів вперед, він же неодноразово давав адресу передачам та напружував захист суперників, а в епізоді, який завершився пенальті під гол, він же розганяв атаку з глибини поля. Минай гарантував собі фініш у зоні стикових матчів та в останньому турі замахнеться на перше місце.

Ще одного гравця «Минаю», Артура Карнозу відзначили у цьому виданні як «Man of the match» у матеріалі про саму гру із «Поділлям».

 

Ось що писав сайт (мовою оригіналу):

Про Вторую лигу часто говорят, что здесь ключевые роли всегда отыгрывает превосходство в силовой борьбе. Но, как раз такие мастера, как Артур Карноза, доказывают обратное. Очередной отменный поединок провел полузащитник, отметившись зрелищными эпизодами.

 

Раніше у збірній туру від Sport Arena вже з’являлися «минайці» Анатолій Нурієв, Роберт Смокоровський, Михайло Кополовець, Вадим Страшкевич, Василь Беца, Яромир Лобода, двічі Артем Кулініч та Артур Карноза.

 

Детальніше про збірну туру можна почитати тут.

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»