news imgae

«Минай» поступився «Кременю» та завершив сезон із «срібними» медалями

01.06.2019 |

883

«Минайці» завершили свій дебютний сезон у якості професійної команди. Вийшов він доволі непоганим. «Срібні» медалі Другої ліги та путівка до Першої – тому зайвий доказ.

На жаль, у своєму останньому поєдинку в сезоні, «золотому фіналі», «минайцям» не вдалося взяти максимум. У Кропивницькому вони поступилися кременчуцькому «Кременю» з рахунком 0:1. У рівній грі вони пропустили атаку суперника і відігратися вже не могли.

Хоча за цю поразку нашу команду критикувати важко. На відміну від суперника, закарпатці до останнього туру боролися за перше місце у групі А і таки вибороли місце в Першій лізі. Відповідно сил та емоцій на символічний фінал просто не вистачило. До слова, «Кремінь» свої турнірні задачі вирішив набагато раніше і концентровано готувався саме до цього матчу.

Хоч і цей матч саме «минайці» розпочали краще. Вони швидко заволоділи м’ячем та віддавати його супернику не збиралися. Підопічні Кирила Куренка діяли більш організовано та щільно. Перший небезпечний момент виник саме завдяки цьому – Микуляк, який зі старту грав у нападі, отримав можливість для удару метрів з 15 – на жаль, трохи мимо.

Суперники загрожували закарпатцям хіба зі стандарту – особливо гостро було після розіграшів кутових.

Загалом, у першому таймі було чимало боротьби в центрі поля. «Кремінь» встигав перекривати вільні зони і не дозволяв «минайцям» грати у свою гру.

Наша команда трохи оживилася після перерви – команди додала у динамічності, з’явилася швидкість. Звідси і моменти. Вже на 46-ій хвилині Кополовець після скидки у штрафній Нурієва закручував м’яч у дальню дев’ятку. М’яч полетів трохи вище. Той же Нурієв міг забивати за 6 хвилин по тому, але не замкнув подачу з кутового.

До речі, 7-ий номер «Минаю» у гру вступив після заміни і значно підсилив гру. Так само як і Гавриленко. Він, між іншим, міг забивати ледь не першим дотиком, коли з’явився на полі. Знову Нурієв вміло скинув м’яч у штрафній йому під удар, але Гавриленко цим не скористався – м’яч голкіпер перевів на кутовий.

На жаль, в останні 20 хвилин втома далася взнаки. І на 78-ій хвилині наша команда пропустила атаку – на правому фланзі з’явилася вільна зона, куди увірвався кращий бомбардир групи В Костянтин Черній  і переграв Андрія Поповича – 0:1.

Звісно, «минайці» спробували відігратися. Проте їх фінальний штурм не приніс результату. У підсумку 0:1 і після закінчення поєдинку наші футболісти отримали з рук президента ПФЛ Сергія Макарова «срібні» нагороди.

За які, звісно, нам слід тільки подякувати нашим хлопцям. Адже у дебютному сезоні «Минай» досяг неймовірного результату – виграли дуже складну групу А та пробилися до Першої ліги.