news imgae

«Весняна» перемога. Підсумок виступів «Минаю» у другій частині чемпіонату в цифрах

04.06.2019 |

1437

Два весняні місяці у житті «Минаю» видалися досить гарячими. Клуб встиг здобути важливі перемоги, зазнати пару  прикрих поразок та виконати поставлене завдання на сезон.

 

Практично ці два місяці стали для «Минаю» історичними – клуб в дебютний свій сезон у якості професійної команди встиг оформити путівку в дивізіон вище. Попереду – невеличка відпустка та підготовка вже до нових та надзвичайно цікавих викликів.

 

А поки давайте ще раз згадаємо миті цієї чудової та емоційної частини чемпіонату.

 

Перемоги:

 

У другій половині чемпіонату «Минай» здобув 6 перемог, 1 нічию та 4 поразки. На жаль, 2 матчі команда програла на своєму стадіоні – «Чайці» та вінницькій «Ниві». Але, що важливо, «минайці», які влітку та восени так важко грали на виїзді, у цьому році виграли 3 виїзних матчі і ще у 1 – в нічию.

 

Мабуть ключовою перемогою в цьому сезоні слід назвати саме звитягу над «Калушем». З декількох причин. По-перше, цим матчем перервали серію з двох поразок, яка поставила під загрозу виконання завдання на Першу лігу. По-друге, цим матчем перервали серію з домашніх перемог. Втретє – це була перша гра «Минаю» під керівництвом Кирила Куренка і після відставки Ігоря Харьковщенка.

 

Не менше важливі є і дві виїзні перемоги у цьому сезоні – над житомирським «Поліссям» 0:1 та рівненським «Вересом» 1:2. А загалом кожне здобуте очко в цьому році було на вагу «золота».

 

Поразки:

 

У цій частині чемпіонату команда програла 4 рази. Двічі вдома («Чайці» та  вінницькій «Ниві») та двічі на виїзді («Черкащині-Академії» та «Креміню»). Найбільш прикрою можна назвати поразку вінницькій «Ниві». Адже це був прямий конкурент за лідируючі  місця, до того ж, у нашої команди була купа можливостей зрівняти рахунок – один тільки нереалізований пенальті від Гегедоша чого вартує.

 

Прикра була поразка і від «Черкащині-Академії» на виїзді – матчі, який багато що міг змінити у турнірній таблиці. Тим більше, «минайці» двічі відігравалися по ходу матчу, але пропустили за 5 хвилин до закінчення основного часу.


 

Нічиї:

 

У третьому колі «минайці» жодного разу не зіграли внічию. А ось 6 квітня, коли закінчувалося друге коло, у команди був зафіксований такий результат – 0:0 із чернівецькою «Буковиною».  Велика прикрість цього матчу була в тому, що від цього матчу залежало місце у турнірній таблиці і від цього – календар третього кола. Але як бачимо, це не вплинуло на наш підсумковий результат.

 

Досягнення:

 

Окрім того, що команда перемогла в групі А та кваліфікувалася у Першу лігу, хорошим досягненням можна назвати й серію з 5 перемог поспіль – команда вигравала весь травень. Важливості цього досягнення додає, що здобули ці перемоги у вкрай необхідний момент, коли на ходу був вихід до Першої ліги.

 

Є й інші досягнення, якими можна похвалитися. Зокрема, завдяки 5-ти матчевій виграшній серії «Минай» у підсумку здобув 15 перемог в цьому сезоні у Другій лізі – це найкращий показник у групі А.

 

Також всього двох голів не вистачило закарпатцям для ще одного рекорду – команди, яка найбільше забила голів у групі А. «Минайці» зупинилися за крок від цього – всього 1 гола не вистачило аби наздогнати у цьому плані «Черкащину-Академію» з 42-ма забитими м’ячами.

 

Пропустили:

 

За підсумками весняної частини чемпіонату в команди – 12 пропущених. Що цікаво, у першому півріччі було більше  - 15. Лише у 2 матчах наша команда зіграла на 0.

 

Бомбардири:

 

У цій категорії лідерів побільшало. Якщо  за підсумками першої половини чемпіонату лідером однозначно був Роберт Гегедош з 9 голами, то тепер у нього з’явилися конкуренти – Анатолій Нурієв та Артур Карноза. Всі троє забили в цьому році по 4 голи. Ще забивали Смокоровський та Пиняшко та 2 голи Страшкевич.

 

Загалом, саме «минаєць» Роберт Гегедош став кращим бомбардиром групи «А» з 13-ма голами. У Анатолія Нурієва 9 м’ячів, у Карнози – 4. 

 

Асистенти:

 

Гольових передач у другій половині чемпіонату було не багато. Причин цьому чимало: забивали «минайці» переважно після стандартів або помилок суперника. Найбільше же «чистих» асистів забив Артур Карноза  та Вадим Страшкевич  - по 2.

 

За підсумками всього сезону головним лідером з асистів став Роберт Гегедош, який відзначився 4 результативними передачами. По 3 асисти у Микуляка, Нурієва та Кополовця.

 

Попередження:

 

У другій половині сезону було й чимало попереджень. Так, «минайці» вперше заробили у другій половині сезону червоні картки. Вилученнями відзначилися Роберт Гегедош, Анатолій Нурієв, Стефан Федак, Максим Гавриленко.

 

Загалом, у другій половині чемпіонату попередженнями відзначалися двічі Страшкевич, Ощипко, Корнутяк, Нурієв, Гегедош, Допілка, по 1 картці у Вагіна, Шпака, Поповича, Стасюка, Кулініча, Карнози, Пиняшка, Федака, Лободи, Кополовця.

 

Найбільше же серед «минайців» попереджень у Гавриленка – 9 за сезон.

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»