news imgae

ПФЛ: Орієнтовний початок сезону – 27 липня 

07.06.2019 |

2000

На засіданні Ради ліг, яке відбулося 6 червня в «Будинку футболу» в Києві, став відомий орієнтовний календар Першої ліги, де гратиме ФК «Минай». Про це повідомляє офіційний сайт ПФЛ.

 

За їх інформацією, відповідно до ескізу плану-календаря, який ще буде остаточно затверджено Конференцією ПФЛ та Виконкомом УАФ, планується починати змагання в Першій лізі 27 липня.

 

Завершення осінньої частини сезону в ПФЛ – орієнтовно 16 листопада. Початок весняної частини сезону в Першій лізі – 22 березня.

 

Завершити свої змагання ПФЛ має синхронно з регулярним сезоном УПЛ – десь 23 травня. Тому що від 27 по 31 травня мають пройти матчі плей-офф ПФЛ та УПЛ. Такий щільний графік зумовлений календарем УЄФА, яка вимагає завершення національних чемпіонатів у кінці травня, щоби залишити «вікно» перед Євро-2020.

 

Остаточно затвердити календар мають 27 червня на Конференції ПФЛ, тому у ньому можливі зміни.

 

Що стосується кількості учасників, то за попередньою інформацією у Першій лізі наступного сезону має зіграти 16 команд. Хто це буде – повідомимо пізніше на нашому сайті.

 

Команда, яка посяде перше місце у Першій лізі,  отримає право підвищитися в класі напряму, 2-3 місця зіграють з 11-10 місцями УПЛ, 13-14 місця будуть відстоювати своє право виступати в Першій лізі в плей-офф, а ті, хто фінішує на 15-16 місцях, перейдуть до Другої ліги.

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»