Дитячо-юнацька спортивна школа ФК «Минай»

ДЮСШ ФК «Минай» - стань справжньою зіркою разом з нами!

 

Дитячо-юнацька спортивна школа ФК «Минай» оголошує додатковий набір дітей. Якщо вашій дитині цікавий футбол і вона мріє про кар’єру Шевченка, Роналду, Мессі або Кополовця, то ласкаво просимо до нашої великої футбольної родини. Приймаємо юних футболістів від 6 до 12 років - 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 та 2013 року народження.

 

Для хлопців 2003, 2004, 2005 та 2006 року народження буде проводитися додатковий відбір.
Команди 15,16 та 17 років вже з вересня будуть брати участь у Першій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги України – це аналог чемпіонату України, тільки для зовсім юних футболістів.

 

Ще одне цікаве нововведення для вихованців ДЮСШ «Минай»!
Найкращі учні починаючи з 12 років, будуть отримувати стипендію.

 

 

З січня 2019 року куратором ДЮСШ «Минай» став спеціаліст із Естонії, екс-тренер клубів Іспанії та Хорватії Кирило Куренко, який вже впроваджує в систему навчання юних «минайців» інноваційний європейський підхід. 

 

Наші спеціалісти вміють працювати з юними талантами, знаходити індивідуальний підхід до кожного вихованця школи. Запевняємо, тренування у ДЮСШ ФК «Минай» будуть насиченими, цікавими та саме головне ефективними. Для молодих футболістів це чудовий шанс реалізувати свій потенціал та досягти футбольних вершин.

 

Всі тренування відбуваються за європейською системою, яка сприяє комплексному розвитку фізичних і особистих якостей дитини на основі навчання грі у футбол. Обов'язковою умовою тренувальної програми є різноманітність і захопливість вправ, а також використання інвентарю, що дозволяє розвинути уважність, пам'ять, зосередженість, вміння аналізувати свої дії і швидко приймати рішення.

 

Формування груп за віком дає можливість при виборі вправ і методики навчання враховувати анатомо-фізіологічні особливості кожної дитини. Це дозволяє підбирати оптимальні фізичні навантаження і поступово досягати необхідних результатів.

 

Якщо ви вирішили віддати дитину в нашу футбольну школу, можете бути впевнені, що йому буде неймовірно цікаво на кожному занятті. Більшість вправ ми відпрацьовуємо в ігровій формі, що дозволяє юним спортсменам із задоволенням швидко засвоювати і доводити до автоматизму навіть найскладніші навички. Ми на 100% переконані, що виснажливі тренування та примус не сприяють формуванню повноцінної особистості і хорошого спортсмена, тому зовсім не використовуємо ці методи на заняттях.

 

Наше головне завдання - прищепити любов до спорту з самого дитинства, щоб ваша дитина гармонійно розвивалася, зростала здоровою, счасливою та впевненою у собі.

 

ДЮСШ «Минай» - перший крок на зустріч футбольним мріям!

 

Наша адреса: м. Ужгород, вул. Заньковецька, 58 (офіс ФК «Минай»)

За подробицями звертайтеся до директора ДЮСШ «Минай» Сергія Білана, тел. +38 096 501 58 58

 

 

 

Тренер ДЮСШ "Минай"

Білан Сергій  - директор ДЮСШ ФК «Минай», старший тренер

 

Цимбал Микола  - тренер 2009 р.н

 

Фото

Чернявський Михайло  - тренер 2010-2013 р.н.

 

Фото

Тулайдан Тарас -  тренер 2007-2008 р.н.

 

photo

Черник Ігор - тренер 2003-2006 р.н.

 

 

photo

© 2016 ФК «Минай»