Тренер

Чернік Ігор Олександрович

Мобільний

+380973060938

Роки

2009

Пн

18:00
"Минай-Арена" поле №2

Вт


Ср

18:00
"Минай-Арена" поле №2

Чт


Пт

18:00
"Минай-Арена" поле №2

Сб


Нд


Тренер

Тулайдан Тарас Юрійович

Мобільний

+380505921067

Роки

2008

Пн


Вт

16:00
"Минай-Арена" штучне поле

Ср


Чт

16:00
"Минай-Арена" штучне поле

Пт


Сб

08:30
"Минай-Арена" штучне поле

Нд


Тренер

Тулайдан Тарас Юрійович

Мобільний

+380505921067

Роки

2007

Пн


Вт

17:30
"Минай-Арена" поле №2

Ср


Чт

17:30
"Минай-Арена" поле №2

Пт


Сб

10:00
"Минай-Арена" поле №2

Нд


Тренер

Фурман Андрій Вікторович

Мобільний

+380675638488

Роки

2005 2006

Пн


Вт

18:00
"Минай-Арена" поле №2

Ср


Чт

18:00
"Минай-Арена" поле №2

Пт


Сб

11:30
"Минай-Арена" штучне поле

Нд


Тренер

Чернявський Михайло Анатолійович

Мобільний

+380967978213

Роки

2005 2006

Пн

16:00
"Минай-Арена" поле №2

Вт

16:00
"Минай-Арена" поле №2

Ср

16:00
"Минай-Арена" поле №2

Чт

16:00
"Минай-Арена" поле №2

Пт

16:00
"Минай-Арена" поле №2

Сб


Нд


Тренер

Чернявський Михайло Анатолійович

Мобільний

+380967978213

Роки

2013 2014 2015

Пн


Вт

18:00
"Минай-Арена" штучне поле

Ср


Чт

18:00
"Минай-Арена" штучне поле

Пт


Сб

16:00
"Минай-Арена" штучне поле

Нд


Тренер

Чернявський Михайло Анатолійович

Мобільний

+380967978213

Роки

2012

Пн


Вт

14:30
"Минай-Арена" штучне поле

Ср


Чт

14:30
"Минай-Арена" штучне поле

Пт


Сб

16:00
"Минай-Арена" штучне поле

Нд


Тренер

Марченко Максим Юрійович

Мобільний

+380966527694

Роки

2011

Пн

14:30
"Минай-Арена" штучне поле

Вт


Ср

16:00
"Минай-Арена" штучне поле

Чт


Пт

14:30
"Минай-Арена" штучне поле

Сб

14:00
СК "Юність" гімнастична зала

Нд


Тренер

Чернік Ігор Олександрович

Мобільний

+380973060938

Роки

2010

Пн

18:00
"Минай-Арена" поле №2

Вт


Ср

18:00
"Минай-Арена" поле №2

Чт


Пт

18:00
"Минай-Арена" поле №2

Сб


Нд


Тренер

Чернік Ігор Олександрович

Мобільний

+380973060938

Роки

2003 2004

Пн

16:00
"Минай-Арена" поле №2

Вт

16:00
"Минай-Арена" поле №2

Ср

16:00
"Минай-Арена" поле №2

Чт

16:00
"Минай-Арена" поле №2

Пт

16:00
"Минай-Арена" поле №2

Сб


Нд