КАЛЕНДАР ІГОР
23.11.2019
ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)
team logo
0
-
1
team logo
ФК «Рух» (Львів)
23.11.2019
ФК «Волинь» (Луцьк)
team logo
1
-
1
team logo
МФК «Миколаїв» (Миколаїв)
23.11.2019
ФК «Авангард» (Краматорськ)
team logo
3
-
1
team logo
ФК «Чорноморець» (Одеса)
23.11.2019
ФК «Минай» (Минай)
team logo
4
-
1
team logo
ФК «Оболонь Бровар» (Київ)
23.11.2019
ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні )
team logo
0
-
2
team logo
ФК «Кремінь» (Кременчуг)
23.11.2019
ФК «Черкащина» (Черкаси)
team logo
1
-
2
team logo
ФК «Інгулець» (Петрово )
23.11.2019
МФК «Металург» (Запоріжжя )
team logo
2
-
1
team logo
ФК «Балкани» (Одеська обл. )
23.11.2019
ФК «Агробізнес» (Волочиськ)
team logo
5
-
0
team logo
ФК «Металіст 1925» (Харків )
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
Команда І В Н П РМ ЗМ ПМ О Форма
1 ФК «Рух» (Львів) 19 12 3 4 17 30 13 39
i
2 ФК «Волинь» (Луцьк) 19 11 5 3 13 37 24 38
i
3 ФК «Минай» (Минай) 19 11 4 4 12 33 21 37
i
4 ФК «Інгулець» (Петрово ) 19 11 4 4 17 31 14 37
i
5 ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 19 12 1 6 14 33 19 37
i
6 ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 19 11 4 4 7 28 21 37
i
7 ФК «Металіст 1925» (Харків ) 19 10 5 4 8 27 19 35
i
8 ФК «Авангард» (Краматорськ) 19 10 3 6 5 25 20 33
i
9 ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 19 8 3 8 -4 24 28 27
i
10 ФК «Чорноморець» (Одеса) 19 6 4 9 -7 21 28 22
i
11 ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 19 6 2 11 -2 28 30 20
i
12 МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 19 4 6 9 -7 24 31 18
i
13 ФК «Кремінь» (Кременчуг) 19 4 4 11 -12 27 39 16
i
14 ФК «Балкани» (Одеська обл. ) 19 3 5 11 -16 14 30 14
i
15 МФК «Металург» (Запоріжжя ) 19 3 2 14 -18 16 34 11
i
16 ФК «Черкащина» (Черкаси) 19 1 3 15 -27 16 43 6
i
БОМБАРДИРИ
Футболіст Команда Голи Ігри З пен.
1 Ніка Січінава ФК «Інгулець» (Петрово ) 13 0 0
2 Денис Кожанов ФК «Волинь» (Луцьк) 12 0 0
3 Анатолій Нурієв ФК «Минай» (Минай) 12 0 0
4 Вадим Яворський ФК «Авангард» (Краматорськ) 9 0 0
5 Роберт Гегедош ФК «Минай» (Минай) 9 0 0
6 Данііл Кондраков ФК «Рух» (Львів) 8 0 0
7 Ігор Сікорський ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 8 0 0
8 Ярослав Ямполь ФК «Металіст 1925» (Харків ) 8 0 0
9 Олександр Батальський ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 7 0 0
10 Юрій Климчук ФК «Рух» (Львів) 7 0 0
11 Руслан Черненко ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 6 0 0
12 Дмитро Козьбан ФК «Кремінь» (Кременчуг) 6 0 0
13 Роман Барчук ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 5 0 0
14 Ігор Мединський ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 5 0 0
15 Олександр Мішуренко ФК «Інгулець» (Петрово ) 5 0 0
16 Василь Цюцюра ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 5 0 0
17 Юрій Батюшин ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 5 0 0
18 Володимир Аржанов ФК «Чорноморець» (Одеса) 4 0 0
19 Сіаваш Хагназарі ФК «Волинь» (Луцьк) 4 0 0
20 Дмитро Зозуля ФК «Кремінь» (Кременчуг) 4 0 0
21 Владислав Бугай МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 4 0 0
22 Ігор Худобяк ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 4 0 0
23 Віталій Груша ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 4 0 0
24 Міха Горопевшек ФК «Волинь» (Луцьк) 4 0 0
25 Іван Білий ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 4 0 0
26 Микола Златов ФК «Балкани» (Одеська обл. ) 4 0 0
27 Олександр Єрмаченко ФК «Кремінь» (Кременчуг) 4 0 0
28 Дмитро Поспєлов ФК «Металіст 1925» (Харків ) 4 0 0
29 Віталій Кольцов ФК «Металіст 1925» (Харків ) 4 0 0
30 Сергій Романов ФК «Металіст 1925» (Харків ) 4 0 0
31 Сергій Семенюк ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 4 0 0
32 Сергій Кравченко МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 4 0 0
33 Василь Павлов ФК «Чорноморець» (Одеса) 3 0 0
34 Костянтин Ярошенко ФК «Чорноморець» (Одеса) 3 0 0
35 Дмитро Олійник ФК «Чорноморець» (Одеса) 3 0 0
36 Антон Котляр ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 3 0 0
37 Ігор Кірієнко ФК «Авангард» (Краматорськ) 3 0 0
38 Юрій Павлик ФК «Кремінь» (Кременчуг) 3 0 0
39 Олексій Лобов ФК «Авангард» (Краматорськ) 3 0 0
40 Олександр Медведь ФК «Черкащина» (Черкаси) 3 0 0
41 Роман Кузьмин ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 3 0 0
42 Ігор Семенина МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 3 0 0
43 Младен Бартулович ФК «Волинь» (Луцьк) 3 0 0
44 Богдан Оринчак ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 3 0 0
45 Владислав Войцеховський МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 3 0 0
46 Антві Ернест ФК «Рух» (Львів) 3 0 0
47 Віталій Пономар ФК «Волинь» (Луцьк) 3 0 0
48 Руслан Паламар ФК «Балкани» (Одеська обл. ) 3 0 0
49 Андрій Кухарук ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 3 0 0
50 Юрій Сеницький ФК «Авангард» (Краматорськ) 2 0 0
51 Віталій Собко ФК «Авангард» (Краматорськ) 2 0 0
52 Олексій Щебетун ФК «Авангард» (Краматорськ) 2 0 0
53 Андрій Ковальов МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 2 0 0
54 Василь Француз ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 2 0 0
55 Микола Мусолітін ФК «Чорноморець» (Одеса) 2 0 0
56 Віталій Гошкодеря ФК «Чорноморець» (Одеса) 2 0 0
57 Ілля Коваленко ФК «Інгулець» (Петрово ) 2 0 0
58 Віталій Бойко ФК «Черкащина» (Черкаси) 2 0 0
59 Олексій Майданевич ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 2 0 0
60 Олександр Акименко ФК «Інгулець» (Петрово ) 2 0 0
61 Юрій Малєй ФК «Черкащина» (Черкаси) 2 0 0
62 Олександр Сафонов ФК «Кремінь» (Кременчуг) 2 0 0
63 Віктор Берко МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 2 0 0
64 Араужо ді Олівейра ФК «Минай» (Минай) 2 0 0
65 Ілля Брюхов ФК «Авангард» (Краматорськ) 2 0 0
66 Андрій Сторчоус ФК «Черкащина» (Черкаси) 2 0 0
67 Олег Маїк ФК «Минай» (Минай) 2 0 0
68 Ростислав Волошинович ФК «Волинь» (Луцьк) 2 0 0
69 Роман Дитко ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 2 0 0
70 Володимир Танчик ФК «Чорноморець» (Одеса) 2 0 0
71 Євген Єфремов ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 2 0 0
72 Олег Бородай ФК «Авангард» (Краматорськ) 2 0 0
73 Едуард Сарапій ФК «Авангард» (Краматорськ) 2 0 0
74 Ігор Загоруйко ФК «Авангард» (Краматорськ) 2 0 0
75 Сілва Сіднней ФК «Рух» (Львів) 2 0 0
76 Іван Тищенко ФК «Черкащина» (Черкаси) 2 0 0
77 Артем Ковбаса ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 2 0 0
78 Олексій Збунь ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 2 0 0
79 Денис Антюх ФК «Балкани» (Одеська обл. ) 2 0 0
80 Антон Савін ФК «Металіст 1925» (Харків ) 2 0 0
81 Олександр Кучеренко ФК «Інгулець» (Петрово ) 2 0 0
82 Іван Матяж ФК «Авангард» (Краматорськ) 2 0 0
83 Ігор Курило ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 2 0 0
84 Василь Курко ФК «Волинь» (Луцьк) 2 0 0
85 Максим Ковальов ФК «Інгулець» (Петрово ) 2 0 0
86 Юрій Копина ФК «Рух» (Львів) 2 0 0
87 Ростислав Тарануха ФК «Кремінь» (Кременчуг) 2 0 0
88 Віктор Лиховидько ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 2 0 0
89 Володимир Корольков ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 2 0 0
90 Фрейтас Рібейро Дерек ФК «Металіст 1925» (Харків ) 2 0 0
91 Денис Норенков ФК «Чорноморець» (Одеса) 2 0 0
92 Богдан Могильний МФК «Металург» (Запоріжжя ) 2 0 0
93 Дмитро Скоблов ФК «Кремінь» (Кременчуг) 2 0 0
94 Тимур Погранічний ФК «Черкащина» (Черкаси) 1 0 0
95 Валерій Болденков ФК «Волинь» (Луцьк) 1 0 0
96 Іван Когут ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 1 0 0
97 Дмитро Юхимович ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 1 0 0
98 Андрій Семенко ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 1 0 0
99 Роман Попов МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 1 0 0
100 Сергій Давидов ФК «Металіст 1925» (Харків ) 1 0 0
101 Сергій Суханов ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 1 0 0
102 Олег Слободян ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 1 0 0
103 Анатолій Бурлін ФК «Черкащина» (Черкаси) 1 0 0
104 Іван Сондей МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 1 0 0
105 Максим Цвіренко ФК «Металіст 1925» (Харків ) 1 0 0
106 Роман Гончаренко ФК «Кремінь» (Кременчуг) 1 0 0
107 Юрій Кравчук ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 1 0 0
108 Дмитро Болокан ФК «Балкани» (Одеська обл. ) 1 0 0
109 Вадим Гранчар ФК «Балкани» (Одеська обл. ) 1 0 0
110 Владислав Ульянченко ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 1 0 0
111 Юрій Бровченко ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 1 0 0
112 Володимир Заставний ФК «Рух» (Львів) 1 0 0
113 Євгеній Лозовий ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 1 0 0
114 Василь Пиняшко ФК «Минай» (Минай) 1 0 0
115 Артем Тєрєхов ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 1 0 0
116 Станіслав Нечипоренко ФК «Кремінь» (Кременчуг) 1 0 0
117 Іван Брікнер ФК «Рух» (Львів) 1 0 0
118 Іван Калюжний ФК «Рух» (Львів) 1 0 0
119 Богдан Семенець ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 1 0 0
120 Петро Стасюк ФК «Минай» (Минай) 1 0 0
121 Олексій Чернишов ФК «Балкани» (Одеська обл. ) 1 0 0
122 Максим Покотилюк ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 1 0 0
123 Єгор Демченко ФК «Авангард» (Краматорськ) 1 0 0
124 Роман Локтіонов ФК «Кремінь» (Кременчуг) 1 0 0
125 Лукас Вентура ФК «Металіст 1925» (Харків ) 1 0 0
126 Максим Гавриленко ФК «Минай» (Минай) 1 0 0
127 Олександр Гуськов ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 1 0 0
128 Костянтин Коваленко ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 1 0 0
129 Ростислав Русин ФК «Рух» (Львів) 1 0 0
130 Володимир Кіричук МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 1 0 0
131 Вадим Воронченко ФК «Кремінь» (Кременчуг) 1 0 0
132 Богдан Кушніренко МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 1 0 0
133 Сергій Панасенко МФК «Миколаїв» (Миколаїв) 1 0 0
134 Антон Кіча ФК «Минай» (Минай) 1 0 0
135 Михайло Кополовець ФК «Минай» (Минай) 1 0 0
136 Богдан Саламаха ФК «Балкани» (Одеська обл. ) 1 0 0
137 Владислав Клименко ФК «Інгулець» (Петрово ) 1 0 0
138 Андрій Фаюк ФК «Черкащина» (Черкаси) 1 0 0
139 Денис Бєлоусов МФК «Металург» (Запоріжжя ) 1 0 0
140 Дмитро Фатєєв ФК «Інгулець» (Петрово ) 1 0 0
141 Костянтин Черній МФК «Металург» (Запоріжжя ) 1 0 0
142 Василь Дербах ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 1 0 0
143 Олександр Чепелюк ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 1 0 0
144 Ігор Карпенко ФК «Волинь» (Луцьк) 1 0 0
145 Гарсія Кампіло Педро ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 1 0 0
146 Назар Мельничук ФК «Волинь» (Луцьк) 1 0 0
147 Дмитро Лихобабенко МФК «Металург» (Запоріжжя ) 1 0 0
148 Артем Щедрий ФК «Інгулець» (Петрово ) 1 0 0
149 Ярослав Конкольняк ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 1 0 0
150 Владислав Семотюк ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 1 0 0
151 Ярослав Дехтяренко ФК «Металіст 1925» (Харків ) 1 0 0
152 Денис Дьяков ФК «Металіст 1925» (Харків ) 1 0 0
153 Андрій Ткачук ФК «Чорноморець» (Одеса) 1 0 0
154 Коста Теноріо ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 1 0 0
155 Роман Никитюк ФК «Рух» (Львів) 1 0 0
156 Роман Мисак ФК «Рух» (Львів) 1 0 0
157 Владислав Хамелюк ФК «Чорноморець» (Одеса) 1 0 0
158 Максим Аверянов ФК «Черкащина» (Черкаси) 1 0 0
159 Ігор Бойчук ФК «Агробізнес» (Волочиськ) 1 0 0
160 Олександр Козак ФК «Інгулець» (Петрово ) 1 0 0
161 Артем Козлов ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 1 0 0
162 Анатолій Ульянов ФК «Волинь» (Луцьк) 1 0 0
163 Тарас Пучковський ФК «Оболонь Бровар» (Київ) 1 0 0
164 Іван Цюпа ФК «Волинь» (Луцьк) 1 0 0
165 Олексій Разуваєв МФК «Металург» (Запоріжжя ) 1 0 0
166 Євген Запорожець ФК «Інгулець» (Петрово ) 1 0 0
167 Роман Мірошник ФК «Авангард» (Краматорськ) 1 0 0
168 Андрій Штогрін ФК «Чорноморець» (Одеса) 1 0 0
169 Анатолій Опря ФК «Балкани» (Одеська обл. ) 1 0 0
170 Олександр Чепелюк ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 0 0 0
171 Володимир Корольков ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні ) 0 0 0
© 2016 ФК «Минай»