Андрій Попович

Голкіпер
1
ФІЗИЧНІ ДАНІ
ЗРІСТ
0 см.
ВАГА
0 кг.
ДАТА НАРОДЖЕННЯ
0
РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ
ЗІГРАНО МАТЧІВ
0
СЕЙВИ
0
ПРОПУЩЕНО М’ЯЧІВ
0
СУХІ МАТЧІ
0

БІОГРАФІЯ

Вихованець ужгородської СДЮСШОР. Із 2008 року грав за молодіжну команду клубу «Металург» (Донецьк), проте до складу основної його команди не пробився.

Привернувши увагу представників тренерського штабу клубу «Баку», приєднався до його складу 2009 року. У цьому клубі молодий голкіпер також за головну команду не заграв, натомість 2010 року був відданий в оренду до клубу «Абшерон», у складі якого провів наступний рік своєї кар'єри гравця. Більшість часу, проведеного у складі «Абшерона», був основним голкіпером команди.

Із 2011 року один сезон захищав кольори команди клубу «Сумгаїт». Граючи у складі «Сумгаїта» також здебільшого виходив на поле в основному складі команди, після чого один сезон грав за азербайджанський «Туран».

Частину 2013 року захищав кольори команди турецького клубу «Тавшанли Ліньїтспор».  До складу клубу «Сумгаїт» повернувся 2014 року. Протягом року відіграв за сумгаїтську команду 28 матчів у національному чемпіонаті.

З липня 2015 року Андрій Попович став гравцем іншого азербайджанського клубу «Габала». Провів за «Габалу» більше десятка матчів у національному чемпіонаті, після чого залишив команду.

2017 року повернувся на рідне Закарпаття, ставши гравцем  «Минаю».

© 2016 ФК «Минай»