news imgae

«Минай» розпочинає збір матчами в Угорщині 
 

13.01.2020 | Перша ліга Чемпіонату України

491

Цей тиждень для «минайців» ознаменується не тільки посиленими дворазовими щоденними тренуваннями, а й візитом в сусідню Угорщину. Саме ця країна буде приймати перші матчі «Минаю» в 2020-му році. Тут наші футболісти проведуть відразу 3 товариські матчі - перші в цьому році.

 

Нагадаємо, що 15-го січня наша команда відправиться у містечко Казінцбарцика, що біля Мішкольца, де зіграє з місцевою командою Першої ліги Угорщини. 17-го «минайці» зіграють в Кішварді із «Вардою», а 18-го із добре знайомим нам «Дебреценом».

 

До речі, проводити міні-збір в Угорщині – це вже стає хорошою традицією для нашого клубу. «Минай» вже третій збір поспіль проводить у цій європейській країні. І грає з командами дуже хорошого рівня – нагадаємо, що ще восени «Дебрецен» грав у Лізі Європи.

 

Ще один нюанс – після угорських зборів результати команди однозначно йдуть в гору. Після них команда виграла групу А Другої ліги та завершила рік у трійці Першої ліги.

 

Отже, відзначаємо в календарі ці дати та слідкуємо за матчами. Вся детальні інформація буде у нас на сайті.

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram, VIBER та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»