news imgae

Юні «минайці» відзначилися на турнірі у Пряшеві та на Волині 

04.02.2020 | ДЮСШ "Минай"

212

«Минайці» на минулих вихідних відзначилися хорошими результатами як на турнірі у Європі, так і в Україні.

 

Так, «Минай» U-10 (2010 року народження) під керівництвом Микити Гальчака у Пряшові (Словаччина) взяли участь у міжнародному турнірі «4Sport Cup». І виступили доволі непогано. У своїй підгрупі зуміли посісти 1 сходинку і вийти у півфінал Кубку.

 

 

На жаль, у 1/2 фіналу поступилися українській команді «Euroshpon Smiga» (Рівненька обл) 0:2. У втішному фіналі, а саме матчі за 3-4 місце, нашим хлопцям не вистачило зовсім трохи – програли 1:2 клубу з Угорщини під назвою «DUNAKANYAR REGIO UFC». У підсумку 4 місце серед багатьох команд у європейському турнірі. І це чудовий результат!

 

Відзначилися наші вихованці і у Ковелі (Волинська область). На турнірі «Kovel Cup», куди запросили «Минай» U-9 під керівництвом Максима Марченка, взяли участь 24 команди – з України та із Білорусі. Наші хлопці показали себе дуже гідно на фоні стількох учасників. У своїй підгрупі здобули дві перемоги: 4:0 над «Люблинцем» (Волинська обл.) та 3:1 над «Мал-2» (Житомирська обл.) та поступилися одноліткам з Бресту.

 

З 2-го місця наша команда потрапила у плей-офф, де посіла почесне 11 місце. Тренер команди М. Марченко відмітив, що це дуже хороший результат на такому турнірі, який до речі, можна відмітити за дуже хорошу організацію.

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram, VIBER та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»