news imgae

Сезон в Першій лізі дограють!  

11.06.2020 | Перша ліга Чемпіонату України

871

Сезон 2019/2020 в Першій лізі України дограють згідно регламенту! Таке рішення прийняли сьогодні, 11 червня, на конференції Професійної футбольної ліги за участі керівництва Української Асоціації футболу, яке відбулося на НСК «Олімпійський» в Києві.

 

За рішення продовжити сезон в Першій лізі, який був перерваний карантином у зв’язку з поширенням COVID-19, на засіданні проголосували представники 11 клубів Першої ліги. Серед них і ФК «Минай». Проти були 4 клуби, 1 – утримався.

 

Як повідомив спортивний директор ФК «Минай» Михайло Кополовець, який взяв участь у засіданні, велику роль у вирішенні проблеми догравання Першої ліги зіграло керівництво Української Асоціації футболу.

 

«Якби не керівник УАФ Андрій Павелко, то думаю, що на цьому засіданні ми б нічого не вирішили і далі б сварилися, - розповів М. Кополовець. – А він зумів об’єднати клуби і довести все до логічного кінця. Що головне, він надав гарантії, що чемпіонат буде продовжений і закінчиться у будь-якому випадку. Ми ж просто не розуміли, що буде далі, якщо хтось відмовиться або не зможе догравати? Тепер же маємо гарантії. Тому ми проголосували за відновлення чемпіонату. Ми - послідовні. Хай всі маніпуляції у ЗМІ стосовно нас залишаться на совісті тих, хто їх поширював. Ми за футбол і тепер чекаємо на його відновлення. Ще додам, якби А. Павелко ще місяць тому прийшов на зсідання Ради ліг, то ми б вже давно відновили чемпіонат. На жаль, ПФЛ не в змозі це був зробити раніше».

 

Остаточне рішення поставить виконком УАФ, який збереться цього ж дня у факсовому режимі. Орієнтовний початок чемпіонату - 23 червня. Остаточний календар чемпіонату оприлюднимо найбличжим часом. 

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram, VIBER та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»