news imgae

Хто з футболістів залишив «Минай»? 

13.07.2020 | Перша ліга Чемпіонату України

1128

У зв’язку з карантином довелося не тільки корегувати календар сезону, а й контракти футболістів. У багатьох гравців вони закінчувалися із останнім поєдинком ще попереднього календаря чемпіонату в Першій лізі. Ряд «минайців» продовжили контракт з клубом, а ряд, з різних причин, ні.

 

Команду залишили Максим Гавриленко, Вадим Страшкевич, Олег Маїк, Орхан Ібадов, Антон Кіча та Артем Кулініч. Також закінчилася оренда бразильських легіонерів Антоніо Сантоса та Енріке Араужо.

 

Найбільше серед всіх гравців, які залишили команду,  провів за «Минай» Максим Гавриленко. Він приєднався до нас ще в Другій лізі і провів за клуб 47 поєдинків та забив 3 голи та віддав 2 гольові передачі.

 

Вадим Страшкевич зіграв 24 матчі (2 голи, 2 асісти), Олег Маїк – 21 гру (3 голи), Артем Кулініч – 18, Антон Кіча – 14 (1 гол, 1 передача), Енріке Араужо – 10 (2 голи), Антоніо Сантос – 15 (1 гольова передача).

 

Клуб бажає успіхів футболістам у подальшій кар’єрі.

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»