news imgae

Василь Кобін: «Це була одна з найважчих ігор у сезоні»

16.07.2020 | Перша ліга Чемпіонату України

288

Головний тренер ФК «Минай» Василь Кобін прокоментував після гри важливу перемогу нашої команди над «Агробізнесом».

 

 Ось що сказав тренер:

 

«Враження від поєдинку дуже хороші, - розповів він. – Це був важкий матч, дуже важкий. На мою думку, один з найважчих в сезоні. Дуже виснажливий,  енерговитратний, багато сил залишили на полі. Загалом, хочу привітати нашу команду з перемогою. А «Агробізнесу» побажаю зайняти високе місце в чемпіонаті – це колектив з бійцівськими якостями, який створив нам у грі багато проблем.

 

Ми розуміли, що суперник в матчі дуже серйозний, організований. Очікували на таку гру. Передбачив такий перебіг подій на полі і розумів, що гра буде до забитого голу. Хто б забив, той би і переміг. Добре, що це вдалося саме нам. А ще декілька разів нас виручив голкіпер Андрій Попович. Дуже задоволені, що взяли 3 очки.

 

Боротьба в чемпіонаті буде до останнього туру. Тільки тоді все визначиться хто саме посяде місця у трійці лідерів. Зараз важко когось виділити: думаю переможцем буде той, хто підійде до вирішальних матчів у оптимальному складі, без дискваліфікованих та травмованих».

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»