news imgae

Перемагаємо! Ми в УПЛ!!!

13.08.2020 | Перша ліга Чемпіонату України

892

У це важко повірити, але ще два роки наша команда грала в чемпіонаті області. Сьогодні, 13 серпня, наша команда вийшла у Премєр-лігу.

Для цього треба було провести неповторний, виснажливий та надзвичайний рік у Першій лізі. В дебютному же сезоні наша команда зуміла продемонструвала дивовижний результат. І цілком заслужила медалі Першої ліги та вихід у найвищий дивізіон України.

Сама гра з «Волинню» - це був матч нервів та емоцій. Обидві команди були надзвичайно заряджені на боротьбу. У тренерському штабі нашої команди це розуміли. Тому на гру з «Волинню» вийшли майже ті ж гравці, що і в останньому переможному матчі. Щоправда, із досвідченими бійцями – Допілкою в центрі оборони та  Голодюком в центрі поля. І, Ахмедзаде в центрі нападу – цей 19-річний хлопець довів свої бійцівські якості у попередньому матчі.

Зрозуміло, що на рідному полі наша команда намагалася грати у свою гру. Проте і «Волинь» розуміла, що їм слід вигравати, тому з перших секунд ринулася вперед. «Минайці» були готові до такого розвитку подій, тому для них високий пресинг та хороший темп суперника не став сюрпризом.

А ще з перших же хвилин наша команда почала атакувати. Стасюк, Пиняшко  загрожували воротам суперників після класних розіграшів команди, але, на жаль,  вразити ворота не вийшло. Не вистачало останнього точного удару.

Він вийшов у Андрія Ткачука. Його дальній постріл на 30-ій хвилині приніс успіх команді. Метрів з 25 він він завдав удар з-за меж штрафної і потрапив у дальній кут – 1:0.

В другому таймі нашій команді вдалося бути не менш агресивною. Хоч і суперник розумів, що у них 45 хвилин для вирішення своєї задачі. Проте «минайці» не дозволяли їм  зробити те, заради чого вони приїхали.

І аби не сидіти у своїй штрафній, наша команда атакувала: Книш, Голодюк, знову Книш турбували наших суперників небезпечними моментами.

Проте і суперник не зупинявся. І тут вступив у гру наш голкіпер, який продемонстрував чудову гру. Яку, власне, демонстрував протягом всього сезону. На 72-ій його черговий сейв  допоміг команді зберегти рахунок.

Наприкінці матчу Нурієв міг знімати всі питання у цьому матчі, але після  хорошого моменту пробив більше. Проте і цього результату вистачило для нашої команди аби вирішити свої задачі. «Минай»  в УПЛ! Неймовірний результат за 2 роки існування нашого клубу!

Результат, який вражає всю футбольну Україну!