news imgae

Тарас Саків – новий гравець «Минаю»

16.09.2020 | Трансфери

1001

Хто уважно дивився перший поєдинок нашої команди в УПЛ, той помітив, що зліва в захисті у складі нашої команди діяв Тарас Саків. Так,це новий гравець нашої команди, який підписав контракт із клубом буквально напередодні старту в еліті українського футболу.

 

Тарас Саків – 22-річний захисник – вихованець футбольних шкіл різних клубів – перебував в системах донецького «Шахтаря» та київського «Динамо». В 2015 році приєднався до полтавської «Ворскли», за яку спочатку грав у молодіжному складі, а потім дебютував і у Премєр-лізі. В минулому році перейшов у львівський «Рух». За останніх навіть встиг зіграти у 1 турі УПЛ – проти своєї колишньої команди «Ворскли». Після – розірвав контракт з клубом та приєднався до «Минаю».

 

У першому матчі з «Олександрією» Тарас дуже добре себе проявив і вже завоював любов закарпатських вболівальників. Бажаємо Тарасу успіхів у нашому клубі!

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»